Профил на менаџерот: Mike Smith

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
RedBullRacing RB3 - 2007
Име:Mike Smith
Држава: Велс
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 30, 2010
Последна интеракција: Ное 26 2019, 21:17:59
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (261)
Освоени поени:0 (385)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (33)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.48)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

13% отклучени

(47/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mike Smith Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 40, Трка 17
Број на најавувања:2078
Време поминато на ГПРО:366.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74-78 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
73 R-111 18 0 0 0 0 1 4 0.25 QF 9666 Pipirelli $22.368.757 Задржи група
72 R-119 23 0 0 0 0 0 0 - R1 9636 Pipirelli $10.921.707 Задржи група
71 A-41 34 0 0 0 0 0 14 0 R1 5648 Pipirelli $-1.512.642 Испаднат
70 A-41 28 0 0 0 0 0 16 0 - 4180 Pipirelli $5.803.051 Задржи група
69 A-41 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 3976 Pipirelli $10.350.176 Задржи група
68 A-41 30 0 0 0 0 0 16 0 R2 4608 Pipirelli $5.474.205 Задржи група
67 A-41 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 2423 Pipirelli $9.550.428 Задржи група
66 A-41 33 0 0 0 0 0 17 0 R2 2011 Pipirelli $8.130.157 Задржи група
65 A-41 28 0 0 0 0 0 14 0 - 5559 Pipirelli $9.090.795 Задржи група
64 R-44 4 1 8 3 4 81 17 4.76 R2 2804 Pipirelli $13.883.125 Промовиран*
63 R-44 21 0 0 0 0 0 3 0 - 9026 Pipirelli $3.913.047 Задржи група
60-62 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 R-130 13 0 0 0 0 6 8 0.75 R2 8556 Pipirelli $26.018.311 Задржи група
55-58 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
54 A-111 29 0 0 0 0 0 12 0 R1 7975 Pipirelli $-29.865.559 Испаднат
53 R-160 2 2 15 10 0 114 17 6.71 W 2525 Pipirelli $36.181.476 Промовиран
52 R-160 4 0 5 0 0 67 13 5.15 R1 - Pipirelli $17.106.812 Задржи група
49-51 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 A-47 34 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $-12.913.702 Испаднат
47 R-399 4 1 5 6 0 76 17 4.47 F 1978 Pipirelli $21.792.841 Промовиран
46 R-399 13 0 0 1 0 9 9 1 - - Pipirelli $725.471 Задржи група
43-45 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
42 R-191 6 0 0 0 0 27 15 1.8 QF - Pipirelli $7.358.260 Задржи група
41 R-191 18 0 0 0 0 0 17 0 R2 3047 Pipirelli $2.242.435 Задржи група
40 R-191 17 0 0 0 0 1 1 1 - - Pipirelli $9.671.185 Задржи група
29 R-74 23 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $7.623.065 Задржи група
25 R-50 15 0 0 0 0 8 6 1.33 - - Pipirelli $-6.279.625 Задржи група
20 R-52 29 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $-1.637.602 Задржи група
19 R-52 25 0 0 0 0 0 10 0 - - Pipirelli $4.082.729 Задржи група