Профил на менаџерот: Lauri Pihlak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Lauri Pihlak
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 3, 2010
Последна интеракција: Јан 16 2012, 00:56:08
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (143)
Освоени поени:0 (217)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (18)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (1.52)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

7% отклучени

(26/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lauri Pihlak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 8
Број на најавувања:952
Време поминато на ГПРО:171.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
28-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
27 A-43 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 853 Pipirelli $14.110.205 Испаднат
26 A-43 26 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 805 Pipirelli $10.056.573 Задржи група
25 A-43 24 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $11.521.332 Задржи група
24 R-9 3 2 6 1 0 67 15 4.47 QF - Pipirelli $10.898.111 Промовиран
23 A-10 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 669 Pipirelli $7.332.654 Испаднат
22 R-100 2 3 8 0 3 82 17 4.82 SF ? Pipirelli $5.060.739 Промовиран
21 A-56 31 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $6.374.699 Испаднат
20 R-34 6 1 4 0 3 47 17 2.76 R2 ? Pipirelli $7.516.104 Промовиран
19 R-34 10 0 0 0 0 14 10 1.4 - - Pipirelli $5.707.779 Задржи група