Профил на менаџерот: Krisztian Kovacs-Pataki

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Krisztian Kovacs-Pataki
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 7, 2010
Последна интеракција: Вчера во 08:51:38
Постови на форумот:12  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (583)
Освоени поени:30 (1009)
Победи:1 (25)
Подиуми:2 (91)
Пол-позиции:0 (16)
Најбрзи круга:1 (22)
Просечно поени/трка: 3 (1.73)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(90/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Krisztian Kovacs-Pataki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 9
Број на најавувања:5980
Време поминато на ГПРО:1312.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 80
Позиција во сезоната:7
Пари: $???.???.???
Возач: Adrian Mass (79)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:20
Гуми: Pipirelli
Име на тим: CARtoon Heroes
Екипен пласман:100
Поени на тимот:269.3333

Спонзори

American Press (A80) - 22 трки
Traditions (A80) - 6 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 A-80 10 0 0 0 0 16 17 0.94 R2 1002 Pipirelli $82.547.675 Задржи група
72 A-80 28 0 0 0 0 0 16 0 R2 4229 Pipirelli $74.273.049 Задржи група
71 A-80 24 0 0 0 0 2 16 0.12 - 4106 Pipirelli $81.990.878 Задржи група
70 A-80 19 0 0 0 0 6 15 0.4 R2 5152 Pipirelli $58.575.141 Задржи група
69 P-12 30 0 0 0 0 3 17 0.18 - 2114 Contimental $24.228.194 Испаднат
68 A-2 3 0 7 0 2 71 17 4.18 QF 862 Pipirelli $64.610.605 Промовиран
67 A-2 23 0 0 0 0 1 17 0.06 QF 3644 Pipirelli $22.929.567 Задржи група
66 P-23 13 0 1 0 0 16 16 1 QF 3055 Yokomama $-467.568 Испаднат
65 P-23 9 2 3 0 0 36 16 2.25 SF 2876 Contimental $19.889.338 Задржи група
64 P-23 18 0 0 0 0 7 17 0.41 - 581 Yokomama $48.439.379 Задржи група
63 A-117 1 8 12 1 5 111 16 6.94 F 3967 Pipirelli $112.684.651 Промовиран
62 A-117 5 0 4 0 1 43 17 2.53 R2 974 Pipirelli $41.764.090 Задржи група
61 A-117 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 2295 Pipirelli $68.978.748 Задржи група
60 A-117 23 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 4708 Pipirelli $41.661.904 Задржи група
59 A-117 24 0 0 0 0 2 14 0.14 R1 5900 Pipirelli $78.883.315 Задржи група
58 R-184 3 1 9 0 3 75 14 5.36 SF 6650 Pipirelli $58.306.893 Промовиран
57 R-246 12 0 1 0 0 6 1 6 - 8674 Pipirelli $20.679.876 Задржи група
39-56 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 A-22 27 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $-14.584.525 Испаднат
37 R-179 3 4 7 0 2 82 15 5.47 SF - Pipirelli $9.307.036 Промовиран
36 A-79 28 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $-11.594.045 Испаднат
35 R-347 5 0 6 0 1 67 17 3.94 R2 1700 Pipirelli $4.213.472 Промовиран*
34 A-54 29 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $14.971.020 Испаднат
33 R-21 2 2 10 5 1 99 17 5.82 QF 1079 Pipirelli $41.351.142 Промовиран
32 A-30 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $4.156.888 Испаднат
31 A-30 27 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 671 Pipirelli $6.616.319 Задржи група
30 P-11 32 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Yokomama $-6.215.933 Испаднат
29 P-11 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 302 Dunnolop $5.680.797 Задржи група
28 P-11 26 0 1 0 0 6 16 0.38 QF - Badyear $12.009.232 Задржи група
27 A-35 2 3 11 8 3 91 17 5.35 R1 357 Pipirelli $42.758.474 Промовиран
26 A-35 7 1 3 1 1 35 17 2.06 QF ? Pipirelli $11.673.193 Задржи група
25 A-35 23 0 0 0 0 5 14 0.36 R2 - Pipirelli $8.823.029 Задржи група
24 A-35 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 727 Pipirelli $6.591.249 Задржи група
23 R-61 4 2 5 1 2 63 17 3.71 F 1013 Pipirelli $13.904.112 Промовиран
22 A-24 31 0 0 0 0 0 17 0 - 1603 Pipirelli $5.078.262 Испаднат
21 A-24 17 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 621 Pipirelli $9.907.905 Задржи група
20 R-7 3 1 8 0 0 86 17 5.06 W 1089 Pipirelli $17.730.994 Промовиран
19 R-7 15 0 0 0 0 14 9 1.56 - - Pipirelli $-14.222.442 Задржи група