Профил на менаџерот: Patryk Janczak

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Patryk Janczak
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 11, 2010
Последна интеракција: Денес во 19:43:01
Постови на форумот:2051  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (971)
Освоени поени:0 (2944)
Победи:0 (115)
Подиуми:0 (254)
Пол-позиции:0 (183)
Најбрзи круга:0 (85)
Просечно поени/трка: - (3.03)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

69% отклучени

(247/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Patryk Janczak Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 10
Број на најавувања:28185
Време поминато на ГПРО:8921 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 13
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Hannes Wendlinger (167)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:50
Гуми: Yokomama
Име на тим: Ignition
Екипен пласман:11
Поени на тимот:0

Спонзори

Admiral Electric (A14) - 17 трки
Sun Microthings (A14) - 4 трки
Sister (A14) - 7 трки
Ikae (A14) - 1 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Patryk Janczak (Последна обнова: Јун 6 2017, 21:39:37)