Профил на менаџерот: Kyra Emma

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kyra Emma
Држава: Словачка
Пол:Женски
Се приклучи:Апр 19, 2010
Последна интеракција: Апр 3 2017, 22:52:32
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (476)
Освоени поени:0 (1056)
Победи:0 (38)
Подиуми:0 (97)
Пол-позиции:0 (45)
Најбрзи круга:0 (13)
Просечно поени/трка: - (2.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

31% отклучени

(109/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kyra Emma Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 12
Број на најавувања:1572
Време поминато на ГПРО:294.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
58-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
57 A-124 37 0 0 0 0 0 0 - - 11380 Pipirelli $-26.523.759 Пензиониран
56 A-124 14 0 0 0 0 9 10 0.9 R1 8327 Pipirelli $924.241 Задржи група
55 A-124 22 0 0 0 0 1 10 0.1 R1 8524 Pipirelli $13.882.859 Задржи група
54 R-93 1 12 14 10 5 134 14 9.57 W 6845 Pipirelli $27.214.054 Промовиран
53 A-108 11 1 2 1 0 21 10 2.1 R1 9299 Pipirelli $-1.475.784 Испаднат
52 A-108 13 1 1 0 0 15 6 2.5 R2 - Pipirelli $14.504.596 Задржи група
51 A-108 15 0 2 0 0 16 13 1.23 QF - Pipirelli $4.145.255 Задржи група
50 P-2 18 0 1 1 0 10 12 0.83 QF - Dunnolop $-5.402.929 Испаднат
49 P-2 12 0 2 1 0 17 11 1.55 R1 - Contimental $44.185.868 Задржи група
48 P-2 22 0 1 1 0 10 14 0.71 R1 - Contimental $65.616.836 Задржи група
47 P-2 22 0 0 0 0 5 12 0.42 R1 - Yokomama $70.421.654 Задржи група
46 A-81 2 6 10 8 0 88 17 5.18 F ? Pipirelli $73.434.611 Промовиран
45 A-81 18 0 0 0 0 3 5 0.6 - - Pipirelli $18.795.887 Задржи група
44 A-81 13 0 1 0 0 10 10 1 R1 - Pipirelli $7.047.809 Задржи група
43 P-15 38 0 0 0 0 0 12 0 - - Dunnolop $-10.402.378 Испаднат
42 A-122 2 3 7 0 1 66 14 4.71 QF - Pipirelli $58.974.353 Промовиран
41 A-122 19 1 1 0 1 11 13 0.85 R1 - Pipirelli $13.690.586 Задржи група
40 R-332 4 1 6 1 1 61 14 4.36 QF - Pipirelli $3.707.765 Промовиран
39 A-73 15 0 1 0 0 13 10 1.3 R2 - Pipirelli $-894.181 Испаднат
38 P-16 31 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Dunnolop $-313.571 Испаднат
37 A-10 2 1 7 5 2 60 15 4 - - Pipirelli $64.313.140 Промовиран
36 A-10 14 0 0 2 0 14 14 1 R1 - Pipirelli $42.375.865 Задржи група
35 A-10 23 0 0 0 0 3 14 0.21 R2 - Pipirelli $46.622.859 Задржи група
34 A-10 20 0 0 0 0 2 8 0.25 R1 - Pipirelli $52.684.508 Задржи група
33 A-10 12 1 1 0 0 15 12 1.25 R1 - Pipirelli $56.813.838 Задржи група
32 A-10 11 0 3 0 0 25 9 2.78 - - Pipirelli $25.867.422 Задржи група
31 P-5 31 0 0 0 0 1 13 0.08 R1 - Dunnolop $8.731.471 Испаднат
30 A-54 4 1 6 8 1 72 16 4.5 QF - Pipirelli $67.679.600 Промовиран
29 A-54 5 1 5 0 0 56 16 3.5 QF - Pipirelli $61.589.045 Задржи група
28 A-54 7 0 1 1 0 31 16 1.94 R2 - Pipirelli $43.058.129 Задржи група
27 A-54 11 0 2 0 0 30 15 2 R1 - Pipirelli $28.899.247 Задржи група
26 A-54 19 0 0 0 0 5 10 0.5 R1 - Pipirelli $11.739.458 Задржи група
25 P-10 38 0 0 0 0 0 13 0 - - Dunnolop $39.745.905 Испаднат
24 A-36 3 3 7 4 0 64 16 4 R1 - Pipirelli $103.868.343 Промовиран
23 A-36 5 1 5 1 0 56 17 3.29 QF ? Pipirelli $42.427.015 Задржи група
22 A-36 18 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $31.240.057 Задржи група
21 A-36 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Pipirelli $8.527.286 Задржи група
20 R-116 1 4 9 1 2 99 16 6.19 QF - Pipirelli $24.801.059 Промовиран
19 R-116 10 1 2 0 0 25 5 5 - - Pipirelli $1.002.056 Задржи група