Профил на менаџерот: Jan Bloem

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jan Bloem
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 22, 2010
Последна интеракција: Дек 12 2019, 21:30:29
Постови на форумот:0  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (753)
Освоени поени:0 (1663)
Победи:0 (39)
Подиуми:0 (125)
Пол-позиции:0 (56)
Најбрзи круга:0 (21)
Просечно поени/трка: - (2.21)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 29, 2015)
Достигнувања:

34% отклучени

(121/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jan Bloem Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 13
Број на најавувања:8394
Време поминато на ГПРО:1383.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Jan Bloem (Последна обнова: Ное 21 2016, 12:23:31)