Профил на менаџерот: Daniel Perez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Daniel Perez
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 27, 2010
Последна интеракција: Сеп 19 2015, 01:23:59
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (357)
Освоени поени:0 (528)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (34)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.48)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(36/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Daniel Perez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 19, Трка 17
Број на најавувања:2803
Време поминато на ГПРО:358.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
50-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
49 A-89 37 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $10.645.049 Пензиониран
48 R-15 4 2 4 0 0 65 14 4.64 W - Pipirelli $21.574.945 Промовиран
47 R-15 11 0 1 0 0 12 10 1.2 R1 - Pipirelli $14.237.601 Задржи група
46 A-35 30 0 0 0 0 0 15 0 - - Pipirelli $12.852.237 Испаднат
45 R-20 4 0 5 0 0 71 17 4.18 SF 2266 Pipirelli $36.932.882 Промовиран
44 R-20 19 0 0 0 0 0 5 0 - - Pipirelli $-3.965.165 Задржи група
39-43 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
38 A-9 38 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $21.911.307 Пензиониран
37 A-9 11 0 1 0 0 17 10 1.7 R1 - Pipirelli $25.896.307 Задржи група
36 A-9 14 0 0 1 0 13 16 0.81 R2 - Pipirelli $38.211.444 Задржи група
35 A-9 12 0 2 0 0 14 14 1 R1 - Pipirelli $18.882.008 Задржи група
34 A-9 24 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 946 Pipirelli $29.261.889 Задржи група
33 A-9 22 0 0 0 0 5 17 0.29 QF 542 Pipirelli $13.710.149 Задржи група
32 R-224 5 1 4 1 0 68 17 4 R2 1543 Pipirelli $5.283.325 Промовиран*
31 A-25 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $32.754.788 Испаднат
30 A-25 18 0 0 0 0 5 15 0.33 R1 - Pipirelli $2.630.124 Задржи група
29 A-25 13 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 1099 Pipirelli $21.254.570 Задржи група
28 A-25 20 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $31.665.429 Задржи група
27 R-148 4 0 4 2 0 49 17 2.88 SF 1882 Pipirelli $33.552.242 Промовиран
26 A-34 31 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-9.523.313 Испаднат
25 R-54 4 1 3 1 0 54 16 3.38 R1 - Pipirelli $6.281.300 Промовиран
24 A-26 33 0 0 0 0 0 15 0 R2 - Pipirelli $6.815.455 Испаднат
23 A-26 25 0 0 0 0 3 17 0.18 - 920 Pipirelli $12.374.144 Задржи група
22 R-9 2 3 7 2 0 93 17 5.47 F 1245 Pipirelli $11.328.569 Промовиран
21 R-9 13 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 1960 Pipirelli $-1.056.748 Задржи група
20 R-9 14 1 1 0 1 11 17 0.65 R1 ? Pipirelli $4.017.364 Задржи група
19 R-9 30 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $14.909.538 Задржи група