Профил на менаџерот: Eoin Farrelly

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Eoin Farrelly
Држава: Ирска
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 21, 2007
Последна интеракција: Апр 22 2021, 15:15:34
Постови на форумот:3996  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (405)
Освоени поени:0 (914)
Победи:0 (33)
Подиуми:0 (77)
Пол-позиции:0 (47)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: - (2.26)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 22, 2007)
Достигнувања:

35% отклучени

(128/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eoin Farrelly Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 7, Трка 6
Број на најавувања:8333
Време поминато на ГПРО:4206.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
75 M-5 37 0 0 0 0 0 3 0 R1 9148 Dunnolop $-38.298.326 Пензиониран
74 M-5 26 0 0 0 0 4 17 0.24 QF 94 Yokomama $12.494.611 Задржи група
73 M-5 26 0 0 0 0 5 16 0.31 - 3661 Yokomama $16.752.115 Задржи група
72 P-18 2 5 10 9 5 103 17 6.06 R2 84 Badyear $27.078.112 Промовиран
71 P-18 17 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 282 Yokomama $83.840.366 Задржи група
70 P-18 18 0 1 0 0 11 15 0.73 - 4249 Yokomama $48.111.905 Задржи група
69 P-18 9 1 2 1 0 21 17 1.24 R2 2468 Yokomama $49.576.433 Задржи група
68 P-18 7 0 2 0 1 33 16 2.06 R2 2441 Dunnolop $58.367.702 Задржи група
67 P-18 20 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 958 Dunnolop $30.436.651 Задржи група
66 P-18 8 0 2 0 0 31 17 1.82 SF 277 Dunnolop $45.151.294 Задржи група
65 P-18 15 0 0 0 0 14 17 0.82 - 336 Yokomama $40.291.582 Задржи група
64 A-105 2 2 10 5 2 95 17 5.59 W 975 Pipirelli $56.268.307 Промовиран
63 A-105 12 0 0 0 0 17 17 1 R2 1231 Pipirelli $24.127.911 Задржи група
62 R-158 2 7 13 1 0 121 17 7.12 SF 2331 Pipirelli $20.387.763 Промовиран
61 R-158 17 0 0 0 0 3 4 0.75 - 7865 Pipirelli $7.487.621 Задржи група
31-60 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
30 R-299 9 0 1 0 0 21 10 2.1 QF - Pipirelli $1.045.977 Задржи група
29 R-299 15 0 0 0 0 6 7 0.86 R1 - Pipirelli $-10.992.298 Задржи група
27-28 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
26 A-7 37 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-11.168.428 Пензиониран
25 R-228 7 3 3 0 0 48 14 3.43 R2 - Pipirelli $3.137.624 Промовиран*
24 R-228 7 0 0 0 1 34 15 2.27 QF - Pipirelli $-3.389.363 Задржи група
23 R-141 19 0 0 0 0 6 3 2 - - Pipirelli $-3.429.999 Задржи група
22 R-44 30 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $19.709.280 Задржи група
21 R-44 31 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $8.715.956 Задржи група
20 A-14 40 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $-11.731.777 Пензиониран
19 P-1 20 0 1 0 0 6 12 0.5 - - Dunnolop $-38.560.128 Испаднат
18 A-14 2 4 8 6 3 83 16 5.19 W - Pipirelli $86.760.420 Промовиран
17 R-74 1 7 14 16 3 130 17 7.65 W ? Pipirelli $91.631.999 Промовиран
16 A-49 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 932 blank $-25.413.877 Испаднат
15 A-49 12 0 0 0 0 8 16 0.5 - - blank $5.022.288 Задржи група
14 R-87 3 3 7 9 0 69 17 4.06 - ? blank $6.356.656 Промовиран
13 R-87 21 0 0 0 0 1 2 0.5 - - blank $7.125.620 Задржи група
10-12 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
9 R-7 24 0 0 0 0 1 12 0.08 - - blank $-15.537.597 Задржи група
8 R-7 13 1 2 0 1 18 12 1.5 - - blank $-443.510 Задржи група
7 R-7 30 0 0 0 0 0 10 0 - - blank $1.366.122 Задржи група