Профил на менаџерот: Bianca Simina

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Sauber C24 - 2005
Име:Bianca Simina
Држава: Романија
Пол:Женски
Се приклучи:Мај 30, 2010
Последна интеракција: Окт 31 2017, 16:57:08
Постови на форумот:289  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (539)
Освоени поени:0 (1364)
Победи:0 (46)
Подиуми:0 (127)
Пол-позиции:0 (53)
Најбрзи круга:0 (43)
Просечно поени/трка: - (2.53)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 25, 2011)
Достигнувања:

42% отклучени

(150/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Bianca Simina Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 20, Трка 4
Број на најавувања:6176
Време поминато на ГПРО:1693.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Bianca Simina (Последна обнова: Ное 28 2011, 17:40:39)
First pole position: Valencia GP (Spain)

First podium: 3rd place -Yas Marina GP (Abu Dhabi) ...on my 3rd gp :)

First win: Silverstone GP (United Kingdom)

First fastest lap:Mugello GP