Профил на менаџерот: Yuri Kuptsov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Yuri Kuptsov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 2, 2010
Последна интеракција: Мар 6 2019, 11:27:18
Постови на форумот:19  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (833)
Освоени поени:0 (1732)
Победи:0 (38)
Подиуми:0 (138)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (27)
Просечно поени/трка: - (2.08)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 24, 2010)
Достигнувања:

35% отклучени

(124/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Yuri Kuptsov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 20, Трка 5
Број на најавувања:19484
Време поминато на ГПРО:5133.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Yuri Kuptsov (Последна обнова: Апр 11 2018, 11:21:35)
Победы на трассах:
Kyalami GP (South Africa) - сезон 20 (Р-167)
Paul Ricard GP (France) - сезон 20(Р-167)
A1-Ring GP (Austria) - сезон 22 (А-28)
Montreal GP (Канада) - сезон 24 (Про-15)
Paul Ricard GP (France) - сезон 29(Про-11)
Sepang GP (Malaysia) - сезон 29(Про-11)
Yeongam GP (South Korea) - сезон 29(Про-11)
Suzuka GP (Япония) - сезон 33(Про-10)
Zandvoort GP (Нидерланды) - сезон 33 (Про-10)
Nurburgring GP (Германия) - сезон 33 (Про-10)
Paul Ricard GP (France) - сезон 37(Про-3)
Brno GP (Czech Republic) - сезон 37 (Про-3)
New Delhi GP (Индия) - сезон 45 (Про-6)
Kaunas GP (Литва) - сезон 46 (Про-6)
Irungattukottai (Индия) - Сезон 46 (Про-6)
Yeongam (Южная Корея) - Сезон 46 (Про-6)
Mugello (Италия) - Сезон 48 (М-4)
Hungaroring (Венгрия) - Сезон 48 (М-4)
Spa (Бельгия) - Сезон 48 (М-4)
Interlagos GP (Бразилия) - Сезон 50 (М-3)
Bremgarten (Швейцария) - Сезон 50 (М-3)
Yas Marina (ОАЭ) - Сезон 50 (М-3)
Adelaide GP (Австралия) - Сезон 51 (Про-25)
Irungattukottai GP (Индия) - Сезон 51 (Про-25)
Yeongam (Южная Корея) - Сезон 51 (Про-25)
Yas Marina (ОАЭ) - Сезон 51 (Про-25)
Poznan (Польша) - Сезон 51 (Про-25)
Serres (Греция) - Сезон 51 (Про-25)
Istanbul (Турция) -Сезон 51 (Про-25)
Zandvoort GP (Нидерланды) - сезон 51 (Про-25)
Rafaela Oval (Аргентина) - Сезон 51 (Про-25)
Montreal GP (Канада) - сезон 51 (Про-25)
Suzuka GP (Япония) - сезон 51(Про-25)
Singapore (Сингапур) - сезон 52 (М-2)
Magny Cours (Франция) - Сезон 52 (M-2)
Zolder (Бельгия) - Сезон 59 (А-91)
Yas Marina (ОАЭ) - Сезон 64 (Про-10)