Профил на менаџерот: Mike Dube

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Mike Dube
Држава: САД
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 2, 2010
Последна интеракција: Мар 22 2015, 14:17:19
Постови на форумот:50  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (436)
Освоени поени:0 (1052)
Победи:0 (49)
Подиуми:0 (98)
Пол-позиции:0 (75)
Најбрзи круга:0 (34)
Просечно поени/трка: - (2.41)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 19, 2010)
Достигнувања:

43% отклучени

(154/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mike Dube Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 20, Трка 5
Број на најавувања:4734
Време поминато на ГПРО:1856.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mike Dube (Последна обнова: Авг 15 2012, 19:33:43)
"Anger is a gift""It ain't a sport unless there's blood"