Профил на менаџерот: Svyatoslav Shipilov

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Svyatoslav Shipilov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јун 4, 2010
Последна интеракција: Дек 11 2015, 13:06:56
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (219)
Освоени поени:0 (762)
Победи:0 (32)
Подиуми:0 (78)
Пол-позиции:0 (44)
Најбрзи круга:0 (31)
Просечно поени/трка: - (3.48)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

42% отклучени

(151/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Svyatoslav Shipilov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 32, Трка 1
Број на најавувања:1797
Време поминато на ГПРО:449.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
51-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 R-347 15 0 0 0 0 0 0 - R1 - Pipirelli $14.643.000 Задржи група
46-49 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
45 P-20 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-27.494.524 Пензиониран
44 M-5 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 80 Yokomama $1.725.472 Испаднат
43 M-5 18 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 193 Yokomama $12.676.174 Задржи група
42 P-23 2 4 16 2 2 137 17 8.06 F 22 Bridgerock $21.562.194 Промовиран
41 P-23 8 0 2 0 2 23 17 1.35 R2 212 Yokomama $82.322.538 Задржи група
40 A-99 1 6 10 5 6 97 17 5.71 F ? Pipirelli $139.787.236 Промовиран
39 A-99 5 0 5 5 1 47 15 3.13 R2 - Pipirelli $78.374.771 Задржи група
38 P-8 1 2 8 9 4 84 17 4.94 QF 71 Michelini $-3.818.535 Испаднат
37 A-39 1 16 17 16 16 166 17 9.76 W 143 Pipirelli $87.522.698 Промовиран
36 A-39 7 0 1 2 0 21 17 1.24 R2 698 Pipirelli $73.213.520 Задржи група
35 R-57 1 4 13 5 0 113 17 6.65 W ? Pipirelli $44.234.308 Промовиран
34 A-4 15 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 922 Pipirelli $-17.833.596 Испаднат
33 R-282 5 0 5 0 0 55 17 3.24 QF 1462 Pipirelli $11.379.503 Промовиран*
32 R-282 16 0 0 0 0 1 17 0.06 QF ? Pipirelli $7.132.815 Задржи група
20 R-97 36 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $18.316.140 Задржи група