Профил на менаџерот: Henri Erilaid

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Henri Erilaid
Држава: Естонија
Пол:Машко
Се приклучи:Апр 27, 2006
Последна интеракција: Окт 21 2018, 10:32:14
Постови на форумот:472  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (194)
Освоени поени:0 (432)
Победи:0 (20)
Подиуми:0 (43)
Пол-позиции:0 (24)
Најбрзи круга:0 (13)
Просечно поени/трка: - (2.23)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 17, 2007)
Достигнувања:

24% отклучени

(85/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Henri Erilaid Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Бета Сезона 4, Трка 13
Број на најавувања:3923
Време поминато на ГПРО:1131.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Henri Erilaid (Последна обнова: Окт 20 2013, 19:38:22)