Профил на менаџерот: Victor Chernyshev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Victor Chernyshev
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 3, 2008
Последна интеракција: Денес во 00:15:32
Постови на форумот:163  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (1174)
Освоени поени:0 (1862)
Победи:0 (45)
Подиуми:0 (144)
Пол-позиции:0 (35)
Најбрзи круга:0 (27)
Просечно поени/трка: - (1.59)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 16, 2009)
Достигнувања:

40% отклучени

(142/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Victor Chernyshev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 7, Трка 7
Број на најавувања:6959
Време поминато на ГПРО:3875.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 18
Позиција во сезоната:24
Пари: $??.???.???
Возач: Domenico Patrese (141)
Технички Директор: Mark Gentry (85)
Екипа во целост:44
Гуми: blank
Име на тим: Blue Supernova
Екипен пласман:16
Поени на тимот:0

Спонзори

Congalotto (A47) - 15 трки
AXAX Group (A47) - 18 трки
F-Secure (A47) - 17 трки
Emirates Airways (A47) - 2 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
76 P-18 22 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 528 Yokomama $31.460.638 Задржи група
75 A-47 2 2 9 2 2 91 17 5.35 SF 806 Pipirelli $55.697.343 Промовиран
74 A-47 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1487 Pipirelli $13.590.566 Задржи група
73 A-47 22 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 3232 Pipirelli $39.784.692 Задржи група
72 A-47 6 3 5 0 1 55 17 3.24 QF 885 Pipirelli $56.596.773 Задржи група
71 P-16 20 0 0 0 0 5 16 0.31 R2 4181 Yokomama $-4.461.188 Испаднат
70 M-1 24 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 5144 Dunnolop $-17.175.406 Испаднат
69 M-1 22 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 797 Dunnolop $16.213.960 Задржи група
68 M-1 17 0 2 0 1 14 16 0.88 R1 3203 Dunnolop $10.561.833 Задржи група
67 M-1 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2758 Yokomama $13.017.054 Задржи група
66 P-17 1 8 13 8 3 128 17 7.53 W 74 Yokomama $41.076.340 Промовиран
65 P-17 5 1 6 1 0 53 17 3.12 R1 1056 Yokomama $33.502.003 Задржи група
64 P-17 10 0 0 0 0 22 17 1.29 R1 258 Yokomama $41.643.584 Задржи група
63 P-17 8 0 1 2 0 18 17 1.06 R2 296 Yokomama $41.508.418 Задржи група
62 P-17 5 2 4 0 1 66 17 3.88 QF 105 Yokomama $33.791.382 Задржи група
61 P-17 6 0 0 0 0 28 17 1.65 R1 2903 Dunnolop $19.927.837 Задржи група
60 P-17 6 2 3 1 0 36 17 2.12 R2 1271 Yokomama $32.185.657 Задржи група
59 P-17 7 0 0 0 0 29 16 1.81 SF 2082 Dunnolop $22.271.978 Задржи група
58 P-17 16 0 0 0 0 13 16 0.81 R1 2720 Yokomama $6.633.086 Задржи група
57 P-17 25 0 0 0 0 4 16 0.25 - 4807 Yokomama $7.236.319 Задржи група
56 M-5 31 0 0 0 0 5 17 0.29 SF 3747 Dunnolop $9.869.607 Испаднат
55 M-5 25 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 92 Dunnolop $11.490.822 Задржи група
54 M-5 17 0 0 0 0 8 17 0.47 QF 43 Dunnolop $20.705.689 Задржи група
53 M-5 17 0 0 0 0 9 16 0.56 R1 1442 Dunnolop $10.055.104 Задржи група
52 M-5 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Avonn $14.234.338 Задржи група
51 Elite 36 0 0 0 0 0 17 0 - 425 Avonn $10.690.644 Испаднат
50 Elite 10 0 2 0 1 20 17 1.18 R1 ? Michelini $21.750.177 Задржи група
49 Elite 14 0 1 0 1 6 17 0.35 R1 16 Dunnolop $28.479.985 Задржи група
48 Elite 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 19 Dunnolop $36.202.410 Задржи група
47 M-4 3 0 4 0 0 56 17 3.29 SF 18 Dunnolop $35.019.063 Промовиран
46 M-4 6 1 3 0 0 28 17 1.65 R2 34 Avonn $23.618.950 Задржи група
45 Elite 26 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 15 Dunnolop $16.101.455 Испаднат
44 Elite 16 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 14 Dunnolop $17.045.832 Задржи група
43 Elite 12 0 1 0 1 16 17 0.94 R1 15 Hancock $14.740.855 Задржи група
42 Elite 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 ? Hancock $23.348.122 Задржи група
41 M-1 1 4 14 3 0 122 17 7.18 SF 17 Avonn $66.173.441 Промовиран
40 M-1 9 0 2 0 0 26 17 1.53 W 20 Avonn $47.796.029 Задржи група
39 M-1 9 2 3 1 1 31 17 1.82 SF ? Contimental $46.414.943 Задржи група
38 M-1 6 1 5 1 0 39 17 2.29 SF 30 Yokomama $30.274.326 Задржи група
37 M-1 15 0 1 0 0 15 16 0.94 QF - Yokomama $14.892.229 Задржи група
36 M-1 11 0 0 0 0 17 17 1 R2 36 Yokomama $36.815.989 Задржи група
35 M-1 16 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 ? Yokomama $21.721.004 Задржи група
34 P-13 2 3 5 5 1 74 17 4.35 W ? Yokomama $45.317.631 Промовиран
33 P-13 5 0 2 0 0 34 17 2 R1 93 Yokomama $38.228.768 Задржи група
32 P-13 5 2 6 3 1 61 17 3.59 SF ? Yokomama $30.132.223 Задржи група
31 P-13 5 2 3 0 2 38 16 2.38 QF - Yokomama $21.702.076 Задржи група
30 P-13 12 0 1 0 0 15 17 0.88 QF 117 Yokomama $9.960.366 Задржи група
29 P-13 5 1 3 1 1 44 17 2.59 SF 118 Yokomama $42.583.977 Задржи група
28 P-13 13 0 1 1 0 19 17 1.12 R1 162 Yokomama $20.368.068 Задржи група
27 A-6 1 1 5 0 0 84 17 4.94 W 364 Pipirelli $57.061.503 Промовиран
26 A-6 11 0 2 0 0 25 17 1.47 R2 511 Pipirelli $39.879.971 Задржи група
25 P-2 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 161 Dunnolop $7.177.121 Испаднат
24 P-2 15 1 1 0 0 10 17 0.59 R1 ? Yokomama $12.570.620 Задржи група
23 P-2 16 0 1 0 1 8 16 0.5 R1 - Dunnolop $5.921.373 Задржи група
22 M-3 28 0 0 0 0 2 17 0.12 - 133 Dunnolop $-11.419.324 Испаднат
21 Elite 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 25 Bridgerock $-929.569 Испаднат
20 Elite 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Badyear $11.231.830 Задржи група
19 M-1 4 0 3 1 0 52 17 3.06 SF ? Dunnolop $13.509.697 Промовиран
18 M-1 6 2 4 0 1 37 17 2.18 R1 40 Dunnolop $24.603.007 Задржи група
17 M-1 23 0 0 0 1 1 17 0.06 - 174 Pipirelli $7.516.108 Задржи група
16 Elite 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 79 blank $25.316.053 Испаднат
15 M-4 2 4 14 1 5 124 17 7.29 - 13 blank $65.655.938 Промовиран
14 M-4 10 0 1 0 0 20 17 1.18 - 30 blank $44.586.998 Задржи група
13 P-10 2 2 8 3 1 87 17 5.12 - ? blank $37.592.661 Промовиран
12 P-10 13 0 1 0 0 17 17 1 - 155 blank $28.626.123 Задржи група
11 A-15 8 1 2 1 1 25 17 1.47 - ? blank $41.920.437 Промовиран
10 A-15 31 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $19.270.792 Задржи група
9 R-11 6 0 2 0 0 49 17 2.88 - ? blank $6.479.367 Промовиран*
8 R-11 23 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $2.452.602 Задржи група
7 R-11 31 0 0 0 0 0 10 0 - - blank $-3.081.255 Задржи група