Профил на менаџерот: Martinas Bieliauskas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Martinas Bieliauskas
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 8, 2008
Последна интеракција: Фев 28 2013, 01:04:49
Постови на форумот:45  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (432)
Освоени поени:0 (973)
Победи:0 (33)
Подиуми:0 (85)
Пол-позиции:0 (39)
Најбрзи круга:0 (24)
Просечно поени/трка: - (2.25)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 13, 2008)
Достигнувања:

15% отклучени

(55/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Martinas Bieliauskas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:martin.b6700

Основни информации

Прво ГП: Сезона 7, Трка 8
Број на најавувања:5863
Време поминато на ГПРО:1034.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
35-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 R-259 10 0 0 0 0 12 14 0.86 R1 - Pipirelli $20.228.302 Задржи група
33 A-9 34 0 0 0 0 0 10 0 R2 - Pipirelli $20.197.164 Пензиониран
32 R-283 4 0 5 0 0 65 17 3.82 QF 1507 Pipirelli $10.513.353 Промовиран*
31 R-283 27 0 0 0 0 0 9 0 R1 - Pipirelli $12.904.897 Задржи група
30 A-14 28 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $-27.665.816 Испаднат
29 A-14 13 0 0 1 0 13 17 0.76 R2 ? Pipirelli $36.986.505 Задржи група
28 A-14 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 ? Pipirelli $36.667.258 Задржи група
27 R-189 6 0 5 0 1 50 17 2.94 R2 1849 Pipirelli $30.975.182 Промовиран
26 R-189 14 0 0 0 0 15 13 1.15 QF - Pipirelli $2.403.048 Задржи група
25 R-189 6 0 4 0 0 46 17 2.71 R1 1600 Pipirelli $-20.856.822 Задржи група
24 R-189 3 3 8 2 0 82 17 4.82 SF 1202 Pipirelli $-14.533.018 Задржи група
23 R-189 8 0 4 2 0 42 16 2.62 R2 - Pipirelli $-33.495.515 Задржи група
22 A-10 29 0 0 0 0 0 5 0 R1 - Pipirelli $-88.151.574 Пензиониран
21 P-12 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-317.926 Испаднат
20 A-12 4 3 4 8 0 53 17 3.12 QF ? Pipirelli $49.063.009 Промовиран
19 A-12 14 0 0 0 0 15 17 0.88 R1 ? Pipirelli $62.202.845 Задржи група
18 R-177 2 3 10 0 0 95 17 5.59 F ? Pipirelli $47.073.947 Промовиран
17 P-13 14 0 0 0 0 10 16 0.62 QF - Dunnolop $-31.957.315 Спец пот
16 M-2 39 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? blank $760.440 Испаднат
15 P-16 3 2 5 0 0 51 17 3 - ? blank $33.220.974 Промовиран
14 P-16 15 0 0 0 0 7 17 0.41 - ? blank $52.150.819 Задржи група
13 A-46 1 6 10 12 10 102 17 6 - ? blank $51.020.244 Промовиран
12 P-16 31 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $37.747.044 Испаднат
11 A-6 1 11 16 13 12 148 17 8.71 - 134 blank $43.219.808 Промовиран
10 R-23 1 5 13 1 1 109 17 6.41 - ? blank $22.809.026 Промовиран
9 R-23 8 0 1 0 0 30 17 1.76 - ? blank $-5.586.383 Задржи група
8 R-23 11 0 0 0 0 25 15 1.67 - - blank $-11.047.336 Задржи група
7 R-23 28 0 0 0 0 0 9 0 - - blank $9.755.205 Задржи група