Профил на менаџерот: Susana Lourenço

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Susana Lourenço
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 9, 2010
Последна интеракција: Мај 20 2014, 15:28:26
Постови на форумот:4  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (343)
Освоени поени:0 (493)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (40)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (1.44)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Апр 18, 2012)
Достигнувања:

12% отклучени

(44/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Susana Lourenço Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 20, Трка 16
Број на најавувања:2052
Време поминато на ГПРО:355.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Susana Lourenço (Последна обнова: Мај 7 2013, 22:21:29)
Season 36. Manutenção.