Профил на менаџерот: Ralph Meessen

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ralph Meessen
Држава: Холандија
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 13, 2010
Последна интеракција: Сеп 12 2016, 20:59:24
Постови на форумот:233  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (575)
Освоени поени:0 (1228)
Победи:0 (42)
Подиуми:0 (104)
Пол-позиции:0 (82)
Најбрзи круга:0 (35)
Просечно поени/трка: - (2.14)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

46% отклучени

(164/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ralph Meessen Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 20, Трка 17
Број на најавувања:12416
Време поминато на ГПРО:3103.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
56-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
55 P-15 40 0 0 0 0 0 0 - - 12896 blank $-27.047.335 Пензиониран
54 P-15 17 0 1 0 1 17 17 1 R1 2173 Yokomama $24.389.165 Задржи група
53 M-4 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 1100 Dunnolop $56.571.378 Испаднат
52 P-15 1 5 11 10 2 109 17 6.41 QF ? Dunnolop $63.120.675 Промовиран
51 P-15 4 0 1 0 0 32 17 1.88 QF 126 Yokomama $41.097.811 Задржи група
50 M-4 37 0 0 0 0 0 17 0 - ? Dunnolop $18.732.114 Испаднат
49 P-15 2 5 10 3 5 98 17 5.76 W 111 Dunnolop $35.140.982 Промовиран
48 P-15 14 0 1 0 0 16 17 0.94 - ? Avonn $8.350.744 Задржи група
47 M-4 40 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $32.010.899 Испаднат
46 Elite 29 0 0 0 0 0 17 0 R1 40 Badyear $10.089.170 Испаднат
45 M-5 3 2 8 1 3 82 17 4.82 W ? Dunnolop $27.284.568 Промовиран
44 M-5 15 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 83 Yokomama $13.763.260 Задржи група
43 M-5 22 0 0 0 1 6 17 0.35 QF ? Yokomama $55.251.632 Задржи група
42 M-5 14 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 ? Dunnolop $43.667.541 Задржи група
41 P-18 1 4 12 10 1 114 17 6.71 QF 103 Avonn $79.913.498 Промовиран
40 P-18 12 0 1 0 0 13 17 0.76 R1 ? Avonn $75.835.677 Задржи група
39 P-18 7 0 2 0 2 27 17 1.59 - ? Avonn $114.605.322 Задржи група
38 A-81 1 7 10 15 3 99 17 5.82 F ? Pipirelli $160.836.282 Промовиран
37 A-81 6 3 3 5 0 36 17 2.12 SF ? Pipirelli $85.196.129 Задржи група
36 A-81 11 0 2 0 0 20 17 1.18 SF ? Pipirelli $60.449.744 Задржи група
35 P-14 40 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $38.283.620 Испаднат
34 M-1 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $13.336.665 Испаднат
33 M-1 14 0 1 1 1 11 17 0.65 QF ? Badyear $5.624.797 Задржи група
32 M-1 15 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 ? Badyear $40.658.852 Задржи група
31 M-1 12 0 1 0 0 21 17 1.24 R1 91 Badyear $80.848.380 Задржи група
30 P-1 2 3 9 11 4 97 17 5.71 F 90 Dunnolop $114.071.202 Промовиран
29 P-1 7 1 2 1 1 34 17 2 R2 145 Yokomama $81.479.636 Задржи група
28 P-1 15 1 1 0 0 15 17 0.88 R2 202 Yokomama $75.534.814 Задржи група
27 P-1 15 0 1 0 1 16 17 0.94 SF ? Dunnolop $44.623.109 Задржи група
26 A-9 1 9 11 15 7 122 17 7.18 R1 227 Pipirelli $67.490.056 Промовиран
25 A-9 6 1 5 1 0 46 17 2.71 QF 425 Pipirelli $47.022.587 Задржи група
24 A-9 10 0 1 0 0 28 17 1.65 R2 468 Pipirelli $31.180.327 Задржи група
23 A-9 22 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1170 Pipirelli $27.143.625 Задржи група
22 R-152 2 1 6 5 0 89 17 5.24 SF 1067 Pipirelli $24.241.918 Промовиран
21 R-152 9 0 3 4 3 40 17 2.35 R2 ? Pipirelli $-4.590.137 Задржи група
20 R-152 17 0 0 0 0 3 1 3 - - Pipirelli $20.394.320 Задржи група