Профил на менаџерот: Sergey Lyogky

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sergey Lyogky
Држава: Украина
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 13, 2010
Последна интеракција: Јул 8 2019, 12:55:34
Постови на форумот:168  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (828)
Освоени поени:0 (1560)
Победи:0 (73)
Подиуми:0 (130)
Пол-позиции:0 (69)
Најбрзи круга:0 (58)
Просечно поени/трка: - (1.88)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

58% отклучени

(206/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sergey Lyogky Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 20, Трка 17
Број на најавувања:6882
Време поминато на ГПРО:2650.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 A-50 22 0 0 0 0 3 1 3 R1 11187 Pipirelli $99.702.017 Пензиониран
70 A-50 7 0 1 0 0 30 11 2.73 R2 6620 Pipirelli $129.855.929 Задржи група
69 A-50 9 0 1 0 0 28 15 1.87 SF 5585 Pipirelli $129.660.609 Задржи група
68 A-50 8 1 1 0 0 22 16 1.38 R1 3870 Pipirelli $137.726.031 Задржи група
67 A-50 20 0 1 0 0 6 15 0.4 R1 7319 Pipirelli $133.756.394 Задржи група
66 A-50 15 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 2819 Pipirelli $177.024.708 Задржи група
65 A-50 25 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1645 Pipirelli $143.271.065 Задржи група
64 A-50 17 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 7238 Pipirelli $134.532.516 Задржи група
63 A-50 11 0 0 0 0 19 14 1.36 R1 5778 Pipirelli $66.660.295 Задржи група
62 P-18 31 0 0 0 0 0 16 0 R1 6221 Avonn $61.521.533 Испаднат
61 P-18 18 0 0 0 0 11 17 0.65 QF 440 Contimental $56.806.525 Задржи група
60 P-18 8 0 0 0 0 26 17 1.53 F 171 Dunnolop $59.938.702 Задржи група
59 P-18 23 0 0 1 0 3 17 0.18 R2 861 Yokomama $22.105.882 Задржи група
58 P-18 11 0 0 0 0 18 17 1.06 R2 275 Yokomama $28.724.173 Задржи група
57 P-18 9 0 1 0 1 16 17 0.94 QF 234 Dunnolop $45.080.247 Задржи група
56 P-18 22 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 649 Yokomama $6.699.846 Задржи група
55 A-5 1 8 12 14 6 130 16 8.12 F 4143 Pipirelli $31.131.851 Промовиран
54 A-5 8 2 3 0 0 34 17 2 R1 1267 Pipirelli $28.046.346 Задржи група
53 P-20 16 0 2 0 0 16 17 0.94 QF 497 Dunnolop $-11.963.656 Испаднат
52 M-2 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $2.538.460 Испаднат
51 M-2 22 1 1 0 2 11 17 0.65 R1 ? Yokomama $8.689.866 Задржи група
50 P-21 4 1 4 1 0 40 17 2.35 SF ? Yokomama $33.183.980 Промовиран
49 P-21 4 1 5 0 1 52 17 3.06 QF 118 Dunnolop $38.530.346 Задржи група
48 P-21 10 0 1 0 3 19 17 1.12 R2 ? Dunnolop $9.847.315 Задржи група
47 P-21 18 0 0 0 1 10 17 0.59 QF 270 Dunnolop $8.031.689 Задржи група
46 P-21 27 0 0 0 0 3 14 0.21 R2 - Avonn $6.033.123 Задржи група
45 P-21 18 0 1 0 0 7 16 0.44 R1 - Avonn $8.346.969 Задржи група
44 M-4 22 0 0 0 1 9 17 0.53 R2 38 Dunnolop $-1.814.267 Испаднат
43 M-4 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 40 Avonn $28.050.388 Задржи група
42 M-4 13 0 1 0 0 17 16 1.06 - - Avonn $22.001.084 Задржи група
41 P-15 1 13 15 5 11 144 16 9 W - Dunnolop $31.836.986 Промовиран
40 P-15 8 0 1 1 1 37 17 2.18 R1 112 Avonn $27.428.425 Задржи група
39 P-15 4 2 4 1 1 50 17 2.94 QF 174 Avonn $45.081.833 Задржи група
38 M-1 39 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Yokomama $30.486.504 Испаднат
37 M-1 22 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 46 Dunnolop $22.369.485 Задржи група
36 M-1 7 1 2 0 2 25 17 1.47 R1 ? Badyear $16.366.378 Задржи група
35 Elite 36 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $23.701.848 Испаднат
34 Elite 12 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 17 Badyear $7.667.904 Задржи група
33 Elite 16 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Badyear $8.382.305 Задржи група
32 Elite 11 1 1 1 1 17 17 1 R2 ? Badyear $35.627.477 Задржи група
31 Elite 8 0 1 0 0 32 17 1.88 SF ? Badyear $40.930.678 Задржи група
30 M-4 1 12 16 13 8 152 17 8.94 W 10 Badyear $114.861.703 Промовиран
29 M-4 7 0 2 0 0 31 17 1.82 R1 32 Badyear $70.264.817 Задржи група
28 M-4 14 0 2 0 0 19 17 1.12 QF 45 Badyear $96.955.179 Задржи група
27 P-12 1 11 15 12 11 143 17 8.41 W 29 Dunnolop $106.302.972 Промовиран
26 P-12 8 0 3 2 1 30 17 1.76 W 109 Dunnolop $94.365.322 Задржи група
25 P-12 5 2 3 3 1 42 17 2.47 SF 97 Dunnolop $83.160.233 Задржи група
24 P-12 13 1 1 0 0 19 17 1.12 R1 ? Dunnolop $62.893.064 Задржи група
23 A-29 1 7 15 8 6 124 17 7.29 QF ? Pipirelli $56.698.481 Промовиран
22 A-29 17 0 1 0 0 7 17 0.41 R2 642 Pipirelli $19.553.143 Задржи група
21 R-206 1 9 10 7 0 111 17 6.53 W 1081 Pipirelli $30.518.785 Промовиран
20 R-206 17 0 0 0 0 5 1 5 - - Pipirelli $12.475.000 Задржи група