Профил на менаџерот: Mattias Svensson

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Mattias Svensson
Држава: Шведска
Пол:Машко
Се приклучи:Јул 27, 2010
Последна интеракција: Вчера во 23:48:57
Постови на форумот:2387  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (915)
Освоени поени:0 (2326)
Победи:0 (76)
Подиуми:0 (200)
Пол-позиции:0 (84)
Најбрзи круга:0 (63)
Просечно поени/трка: - (2.54)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 20, 2010)
Достигнувања:

63% отклучени

(225/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mattias Svensson Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 21, Трка 1
Број на најавувања:43710
Време поминато на ГПРО:9628 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Master - 3
Позиција во сезоната:34
Пари: $??.???.???
Возач: Raul Sarnes Negrao (155)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:35
Гуми: blank
Име на тим: Jaguar Racing
Екипен пласман:3
Поени на тимот:0

Спонзори

Durabell (P14) - 23 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mattias Svensson (Последна обнова: Ное 4 2012, 10:19:00)
I like em crispy