Профил на менаџерот: Mussulin Junior

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mussulin Junior
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 16, 2010
Последна интеракција: Денес во 00:24:00
Постови на форумот:19  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (941)
Освоени поени:0 (1737)
Победи:0 (25)
Подиуми:0 (125)
Пол-позиции:0 (11)
Најбрзи круга:0 (38)
Просечно поени/трка: - (1.85)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(91/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mussulin Junior Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 21, Трка 8
Број на најавувања:8793
Време поминато на ГПРО:2175.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 75
Позиција во сезоната:2
Пари: $???.???.???
Возач: Damien Tambay (132)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:38
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Skidmark Racing
Екипен пласман:311
Поени на тимот:0

Спонзори

Singapore Flylines (A75) - 12 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mussulin Junior (Последна обнова: Јан 20 2018, 22:16:02)


Bom jogo a todos e boa sorte.