Профил на менаџерот: Ramona Ianos

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ramona Ianos
Држава: Романија
Пол:Женски
Се приклучи:Авг 28, 2010
Последна интеракција: Мар 1 2013, 16:17:17
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (34)
Освоени поени:0 (97)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.85)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 28, 2010)
Достигнувања:

4% отклучени

(16/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ramona Ianos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 21, Трка 11
Број на најавувања:227
Време поминато на ГПРО:68.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
24-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 A-10 32 0 0 0 0 0 6 0 - - Pipirelli $36.650.134 Пензиониран
22 R-146 2 1 9 3 0 87 17 5.12 W 1282 Pipirelli $14.509.750 Промовиран
21 R-146 16 0 1 0 0 10 7 1.43 - - Pipirelli $5.240.422 Задржи група