Профил на менаџерот: Adam Szabo

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Adam Szabo
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 1, 2010
Последна интеракција: Јан 9 2020, 17:43:53
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (195)
Освоени поени:0 (591)
Победи:0 (27)
Подиуми:0 (58)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (24)
Просечно поени/трка: - (3.03)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Авг 7, 2012)
Достигнувања:

36% отклучени

(125/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Adam Szabo Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 21, Трка 12
Број на најавувања:2719
Време поминато на ГПРО:1023.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 66
Позиција во сезоната:21
Пари: $??.???.???
Возач: Helio Perera (71)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
73 M-5 9 1 3 2 3 26 17 1.53 QF 5103 Badyear $-28.672.195 Спец пот
72 M-5 14 1 1 0 0 14 17 0.82 - 5038 Badyear $20.766.256 Задржи група
71 P-14 1 7 11 9 7 104 17 6.12 QF 1675 Badyear $54.704.880 Промовиран
70 P-14 11 0 1 1 0 19 17 1.12 R2 613 Yokomama $55.174.861 Задржи група
69 A-71 1 11 13 10 10 124 17 7.29 F 2202 Pipirelli $147.871.756 Промовиран
68 A-71 9 2 4 1 2 41 17 2.41 QF 6430 Pipirelli $88.560.246 Задржи група
67 A-71 13 0 1 0 1 8 17 0.47 R1 5738 Pipirelli $62.486.966 Задржи група
66 R-66 2 1 9 0 0 86 17 5.06 QF 3070 Pipirelli $20.522.003 Промовиран
65 R-68 14 0 0 0 0 2 6 0.33 - 7269 Pipirelli $2.078.221 Задржи група
34-64 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 A-8 32 0 0 0 0 0 4 0 - - Pipirelli $13.881.352 Пензиониран
32 R-202 2 2 10 2 0 93 17 5.47 SF 1186 Pipirelli $62.705.145 Промовиран
31 R-202 31 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $8.249.500 Задржи група
24-30 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 A-47 31 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $-19.974.606 Пензиониран
22 R-123 4 2 4 2 1 66 17 3.88 QF 1561 Pipirelli $3.571.240 Промовиран
21 R-123 17 0 1 0 0 8 5 1.6 - - Pipirelli $340.383 Задржи група