Профил на менаџерот: Johnatan Da Costa Fritsch

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Johnatan Da Costa Fritsch
Држава: Бразил
Пол:Не е определено
Се приклучи:Фев 4, 2008
Последна интеракција: Дек 29 2009, 04:33:42
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (159)
Освоени поени:0 (252)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (23)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (1.58)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(5/358)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Johnatan Da Costa Fritsch Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 7, Трка 16
Број на најавувања:992
Време поминато на ГПРО:361.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
19-81 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
18 P-6 40 0 0 0 0 0 0 - - - blank $10.724.290 Пензиониран
17 M-4 31 0 0 0 0 0 14 0 - - Dunnolop $36.836.288 Испаднат
16 M-4 23 0 0 0 0 4 15 0.27 R1 - blank $31.919.369 Задржи група
15 M-4 23 0 0 0 0 2 15 0.13 - - blank $37.180.346 Задржи група
14 M-4 21 0 0 0 0 7 16 0.44 - - blank $84.328.377 Задржи група
13 M-4 18 0 1 0 0 8 15 0.53 - - blank $27.909.888 Задржи група
12 M-4 23 0 1 0 0 6 15 0.4 - - blank $52.072.131 Задржи група
11 M-4 17 0 1 0 0 7 17 0.41 - 75 blank $31.323.864 Задржи група
10 A-19 3 3 11 0 5 97 16 6.06 - - blank $47.002.130 Промовиран*
9 R-19 2 2 6 1 0 74 17 4.35 - ? blank $13.535.461 Промовиран
8 R-19 5 3 3 0 2 47 17 2.76 - ? blank $4.982.801 Задржи група
7 R-19 22 0 0 0 0 0 2 0 - - blank $866.889 Задржи група