Профил на менаџерот: Christos Bobolis4

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Christos Bobolis
Држава: Грција
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 13, 2010
Последна интеракција: Јул 23 2021, 16:09:55
Постови на форумот:800  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 4
Број на трки:0 (972)
Освоени поени:0 (3014)
Победи:0 (89)
Подиуми:0 (265)
Пол-позиции:0 (99)
Најбрзи круга:0 (50)
Просечно поени/трка: - (3.1)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јун 16, 2011)
Достигнувања:

56% отклучени

(205/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Christos Bobolis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 21, Трка 15
Број на најавувања:37374
Време поминато на ГПРО:10561.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
79-82 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
78 Elite 9 0 2 0 0 25 17 1.47 QF 8 Bridgerock $14.571.932 Пензиониран*
77 Elite 8 0 2 0 1 31 17 1.82 R2 6 Badyear $62.462.087 Задржи група
76 Elite 12 0 1 0 0 13 17 0.76 QF 7 Badyear $92.028.191 Задржи група
75 Elite 3 1 6 0 2 64 17 3.76 QF 2 Bridgerock $55.320.125 Задржи група
74 Elite 9 0 0 0 0 24 17 1.41 R1 9 Badyear $88.682.201 Задржи група
73 Elite 7 0 0 0 0 23 17 1.35 R2 6 Badyear $97.093.959 Задржи група
72 Elite 3 0 6 1 0 61 17 3.59 R1 3 Badyear $75.998.883 Задржи група
71 Elite 4 1 5 2 1 54 17 3.18 SF 3 Hancock $49.431.874 Задржи група
70 Elite 5 2 3 2 0 50 17 2.94 R1 3 Michelini $47.622.244 Задржи група
69 Elite 6 0 1 0 0 44 17 2.59 R2 5 Michelini $70.214.802 Задржи група
68 Elite 8 0 2 2 1 37 17 2.18 SF 3 Michelini $67.496.118 Задржи група
67 Elite 2 3 10 0 3 94 17 5.53 F 2 Michelini $63.426.876 Задржи група
66 Elite 14 0 1 0 0 11 17 0.65 R1 16 Contimental $49.218.745 Задржи група
65 Elite 8 0 2 2 0 29 17 1.71 QF 4 Michelini $45.941.415 Задржи група
64 Elite 4 0 5 2 0 45 17 2.65 R2 510 Hancock $63.826.625 Задржи група
63 Elite 2 2 5 1 2 67 17 3.94 R2 1 Bridgerock $54.297.843 Задржи група
62 Elite 3 4 7 1 1 63 17 3.71 QF 4 Hancock $59.432.318 Задржи група
61 Elite 4 2 4 2 1 45 17 2.65 R2 242 Hancock $51.443.739 Задржи група
60 Elite 5 3 4 4 1 47 17 2.76 R1 893 Hancock $73.756.583 Задржи група
59 Elite 6 2 3 4 2 48 17 2.82 F 3 Hancock $46.224.265 Задржи група
58 Elite 7 0 3 0 1 31 17 1.82 R1 4 Hancock $50.771.268 Задржи група
57 Elite 1 3 11 6 0 93 17 5.47 W 2 Hancock $110.858.515 ГПРО Шампион
56 Elite 6 1 2 4 1 32 17 1.88 R2 623 Hancock $89.434.440 Задржи група
55 Elite 3 3 6 0 1 65 17 3.82 SF 596 Bridgerock $90.523.192 Задржи група
54 Elite 1 5 7 2 0 89 17 5.24 SF 3 Bridgerock $67.491.076 ГПРО Шампион
53 Elite 3 3 8 4 2 87 17 5.12 F 2 Bridgerock $82.994.302 Задржи група
52 Elite 4 1 7 2 0 72 17 4.24 SF 4 Bridgerock $58.925.050 Задржи група
51 Elite 6 0 3 0 1 47 17 2.76 QF ? Bridgerock $44.888.580 Задржи група
50 Elite 4 2 5 0 0 67 17 3.94 QF 3 Bridgerock $41.309.642 Задржи група
49 Elite 1 8 16 3 1 142 17 8.35 W 1 Bridgerock $54.408.745 ГПРО Шампион
48 Elite 1 6 14 8 6 123 17 7.24 SF 1 Bridgerock $53.001.778 ГПРО Шампион
47 Elite 3 1 9 2 1 85 17 5 SF 4 Michelini $52.810.026 Задржи група
46 Elite 3 1 6 2 0 81 17 4.76 SF 3 Michelini $46.400.814 Задржи група
45 Elite 4 0 3 0 0 54 17 3.18 QF 2 Hancock $50.981.071 Задржи група
44 Elite 5 0 2 0 0 40 17 2.35 R2 4 Hancock $35.356.973 Задржи група
43 Elite 9 1 3 0 0 37 17 2.18 QF 4 Hancock $50.638.050 Задржи група
42 Elite 8 0 2 0 0 32 17 1.88 QF 5 Michelini $48.294.603 Задржи група
41 Elite 4 1 6 1 1 63 17 3.71 F 5 Bridgerock $31.066.831 Задржи група
40 Elite 4 1 6 1 0 69 17 4.06 SF 4 Bridgerock $38.399.340 Задржи група
39 Elite 8 0 3 1 1 47 17 2.76 R2 5 Michelini $53.612.421 Задржи група
38 Elite 8 0 2 0 0 25 17 1.47 R2 ? Michelini $41.121.617 Задржи група
37 Elite 6 1 2 1 0 38 17 2.24 R1 3 Michelini $48.922.706 Задржи група
36 Elite 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 12 Badyear $50.004.785 Задржи група
35 M-1 2 3 12 7 2 108 17 6.35 F ? Dunnolop $83.501.191 Промовиран
34 M-1 5 0 3 0 1 39 17 2.29 SF 36 Dunnolop $93.741.476 Задржи група
33 M-1 7 0 2 0 1 31 17 1.82 R2 ? Dunnolop $96.496.528 Задржи група
32 M-1 6 1 5 1 1 43 17 2.53 F ? Dunnolop $104.101.623 Задржи група
31 Elite 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 250 Pipirelli $54.022.510 Испаднат
30 M-4 4 2 2 0 0 25 17 1.47 R1 ? Badyear $71.212.439 Промовиран
29 M-4 17 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 ? Badyear $53.477.072 Задржи група
28 P-5 1 8 14 8 7 137 17 8.06 W 28 Badyear $79.389.266 Промовиран
27 P-5 6 1 2 1 0 32 17 1.88 SF ? Yokomama $96.376.755 Задржи група
26 P-5 11 2 2 0 0 20 17 1.18 R1 ? Yokomama $106.892.182 Задржи група
25 A-55 1 10 15 11 4 141 17 8.29 W 183 Pipirelli $67.695.449 Промовиран
24 A-55 7 2 4 1 0 36 17 2.12 R1 522 Pipirelli $40.561.825 Задржи група
23 A-55 10 1 1 0 0 19 17 1.12 R2 ? Pipirelli $66.689.378 Задржи група
22 R-182 3 1 8 10 2 77 17 4.53 QF ? Pipirelli $43.192.273 Промовиран
21 R-182 23 0 0 0 1 1 3 0.33 - - Pipirelli $-757.113 Задржи група