Профил на менаџерот: Rafal Rogulski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Rafal Rogulski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 27, 2010
Последна интеракција: Апр 30 2019, 09:23:30
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (213)
Освоени поени:0 (500)
Победи:0 (13)
Подиуми:0 (48)
Пол-позиции:0 (29)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (2.35)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Окт 18, 2010)
Достигнувања:

21% отклучени

(75/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Rafal Rogulski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 1
Број на најавувања:4388
Време поминато на ГПРО:487.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
36-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
35 P-5 40 0 0 0 0 0 2 0 - - Yokomama $-31.521.827 Пензиониран
34 P-5 15 0 1 1 0 8 13 0.62 R2 - Yokomama $12.912.816 Задржи група
33 P-5 6 1 3 2 0 35 14 2.5 R1 - Dunnolop $17.511.667 Задржи група
32 P-5 7 0 1 0 0 22 16 1.38 QF - Yokomama $46.431.433 Задржи група
31 A-57 1 4 8 11 0 88 17 5.18 F 299 Pipirelli $38.650.554 Промовиран
30 A-57 11 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 375 Pipirelli $24.949.249 Задржи група
29 A-57 23 0 0 0 0 2 16 0.12 R2 - Pipirelli $24.988.736 Задржи група
28 P-2 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $11.603.958 Испаднат
27 P-2 27 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 ? Dunnolop $5.229.802 Задржи група
26 P-2 28 0 0 0 0 6 17 0.35 F ? Dunnolop $1.568.318 Задржи група
25 A-28 4 0 7 3 1 64 17 3.76 QF ? Pipirelli $17.181.845 Промовиран
24 A-28 12 0 0 0 0 20 17 1.18 R1 ? Pipirelli $19.675.613 Задржи група
23 R-138 1 6 14 11 2 129 16 8.06 W - Pipirelli $26.056.489 Промовиран
22 R-138 2 2 13 1 1 106 17 6.24 SF ? Pipirelli $-13.668.275 Задржи група