Профил на менаџерот: Aleksey Morozov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Sauber C24 - 2005
Име:Aleksey Morozov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 27, 2010
Последна интеракција: Ное 22 2012, 06:29:04
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (172)
Освоени поени:0 (207)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (11)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(13/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Aleksey Morozov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 1
Број на најавувања:756
Време поминато на ГПРО:97.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
34-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 R-327 24 0 0 0 0 0 10 0 R2 - Pipirelli $-19.089.590 Задржи група
32 R-327 15 0 1 0 0 11 14 0.79 R2 - Pipirelli $-1.296.860 Задржи група
31 R-327 17 0 0 0 0 2 12 0.17 R1 - Pipirelli $-21.493.400 Задржи група
30 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
29 R-52 8 0 2 1 0 41 16 2.56 QF - Pipirelli $-11.284.944 Задржи група
28 R-52 13 0 0 0 0 12 17 0.71 QF 2152 Pipirelli $-6.624.154 Задржи група
27 R-52 15 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 2282 Pipirelli $-12.293.161 Задржи група
26 R-52 16 0 1 0 0 10 15 0.67 R2 - Pipirelli $-6.827.314 Задржи група
25 R-52 9 0 1 0 0 22 16 1.38 SF - Pipirelli $-11.141.255 Задржи група
24 R-52 8 0 0 0 0 28 17 1.65 R1 1663 Pipirelli $9.515.617 Задржи група
23 A-61 39 0 0 0 0 0 13 0 - - Pipirelli $-301.647 Испаднат
22 R-191 5 1 6 0 0 68 17 4 SF 1444 Pipirelli $5.385.375 Промовиран*