Профил на менаџерот: Ilya Vilkov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Ilya Vilkov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 29, 2010
Последна интеракција: Мај 15 2018, 08:58:10
Постови на форумот:254  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (647)
Освоени поени:0 (1467)
Победи:0 (63)
Подиуми:0 (126)
Пол-позиции:0 (54)
Најбрзи круга:0 (30)
Просечно поени/трка: - (2.27)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Ное 10, 2010)
Достигнувања:

48% отклучени

(175/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ilya Vilkov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 1
Број на најавувања:7351
Време поминато на ГПРО:2390.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
63-83 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
62 P-18 40 0 0 0 0 0 1 0 - 10031 Yokomama $141.006.402 Пензиониран
61 A-47 2 8 13 5 1 129 17 7.59 W 545 Pipirelli $190.085.007 Промовиран
60 A-47 6 0 2 0 0 44 17 2.59 R1 4033 Pipirelli $182.001.764 Задржи група
59 A-47 22 0 0 0 0 0 17 0 R1 3099 Pipirelli $203.563.546 Задржи група
58 A-47 13 0 1 0 0 14 17 0.82 R2 3040 Pipirelli $237.110.563 Задржи група
57 A-47 4 0 3 4 0 65 17 3.82 QF 878 Pipirelli $199.258.029 Задржи група
56 A-47 5 0 4 0 0 47 17 2.76 R1 1557 Pipirelli $133.950.032 Задржи група
55 A-47 17 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 2039 Pipirelli $88.380.752 Задржи група
54 A-47 16 0 0 0 0 9 17 0.53 R2 1906 Pipirelli $56.270.084 Задржи група
53 P-20 15 0 2 0 0 16 17 0.94 - 6815 Contimental $-4.865.600 Испаднат
52 A-80 2 6 9 1 2 107 17 6.29 F ? Pipirelli $28.853.833 Промовиран
51 A-80 6 2 4 0 2 40 17 2.35 R1 891 Pipirelli $13.752.523 Задржи група
50 P-5 39 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $33.257.877 Испаднат
49 M-4 39 0 0 0 0 0 17 0 - 1934 Pipirelli $37.666.559 Испаднат
48 Elite 40 0 0 0 0 0 17 0 - 2684 Pipirelli $38.017.993 Испаднат
47 Elite 15 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 8 Michelini $13.902.644 Задржи група
46 Elite 23 0 0 0 0 5 17 0.29 - ? Badyear $55.014.853 Задржи група
45 Elite 21 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 120 Badyear $22.993.979 Задржи група
44 M-1 1 6 11 8 0 109 17 6.41 R2 ? Michelini $54.088.540 Промовиран
43 M-1 24 0 0 0 0 7 17 0.41 - 159 Avonn $25.782.079 Задржи група
42 M-1 20 0 1 0 0 8 17 0.47 - 96 Avonn $40.410.514 Задржи група
41 P-17 1 9 15 8 9 137 17 8.06 F 31 Dunnolop $73.422.396 Промовиран
40 P-17 8 1 1 0 0 24 17 1.41 - ? Avonn $85.491.450 Задржи група
39 A-80 1 11 13 13 8 124 17 7.29 F ? Pipirelli $152.102.893 Промовиран
38 A-80 7 0 2 2 0 37 17 2.18 R1 ? Pipirelli $100.460.125 Задржи група
37 A-80 20 0 0 0 0 8 17 0.47 - ? Pipirelli $110.499.387 Задржи група
36 A-80 18 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $94.697.803 Задржи група
35 R-138 2 2 8 0 0 76 17 4.47 QF ? Pipirelli $26.395.225 Промовиран
34 R-138 18 1 1 0 0 10 1 10 - - Pipirelli $-11.556.430 Задржи група
33 P-12 39 0 0 0 0 0 0 - - - blank $-8.280.983 Пензиониран
32 M-3 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Badyear $7.040.593 Испаднат
31 P-2 4 3 5 0 0 50 17 2.94 R1 ? Yokomama $43.726.809 Промовиран
30 P-2 24 0 0 0 1 5 17 0.29 - ? Yokomama $33.434.356 Задржи група
29 P-2 19 0 1 0 0 8 17 0.47 - 379 Dunnolop $83.766.587 Задржи група
28 A-4 1 6 8 2 3 94 16 5.88 F - Pipirelli $120.913.403 Промовиран
27 A-4 6 0 1 0 1 36 17 2.12 R1 461 Pipirelli $83.016.324 Задржи група
26 A-4 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 830 Pipirelli $68.707.073 Задржи група
25 A-4 7 0 3 0 1 32 17 1.88 R2 ? Pipirelli $41.678.186 Задржи група
24 A-4 9 0 1 0 0 24 17 1.41 R2 ? Pipirelli $29.212.087 Задржи група
23 R-27 1 6 10 7 1 104 17 6.12 W ? Pipirelli $37.248.870 Промовиран
22 R-27 2 2 5 4 1 68 17 4 F 1432 Pipirelli $-6.238.385 Задржи група