Профил на менаџерот: Sergei Pugachevsky

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sergei Pugachevsky
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 29, 2010
Последна интеракција: Мар 22 2013, 23:29:07
Постови на форумот:1  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (119)
Освоени поени:0 (180)
Победи:0 (5)
Подиуми:0 (11)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (1.51)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(22/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sergei Pugachevsky Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 28, Трка 4
Број на најавувања:1564
Време поминато на ГПРО:485.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
36-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
35 A-60 22 0 0 0 0 1 8 0.12 R2 - Pipirelli $32.593.477 Пензиониран
34 P-16 35 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Dunnolop $81.147.935 Испаднат
33 A-9 5 1 3 0 0 48 15 3.2 R2 - Pipirelli $45.185.535 Промовиран*
32 A-9 20 0 0 0 0 6 16 0.38 R1 - Pipirelli $49.574.656 Задржи група
31 A-9 8 1 1 0 0 26 17 1.53 QF ? Pipirelli $70.089.577 Задржи група
30 A-9 17 0 1 0 1 10 17 0.59 R2 ? Pipirelli $31.768.545 Задржи група
29 A-9 15 0 0 0 0 9 17 0.53 - 926 Pipirelli $35.932.349 Задржи група
28 R-245 4 3 6 0 0 80 14 5.71 - - Pipirelli $38.080.210 Промовиран*