Профил на менаџерот: Chris Lebert

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Chris Lebert
Држава: Канада
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 5, 2010
Последна интеракција: Денес во 06:12:47
Постови на форумот:107  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:16 (891)
Освоени поени:0 (927)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (70)
Пол-позиции:0 (14)
Најбрзи круга:0 (28)
Просечно поени/трка: 0 (1.04)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

23% отклучени

(81/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Chris Lebert Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 4
Број на најавувања:10041
Време поминато на ГПРО:4518.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 5
Позиција во сезоната:31
Пари: $-???.???
Возач: Renger Melker (124)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:17
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Redline Racing
Екипен пласман:203
Поени на тимот:283.4

Спонзори

Any-SMS (A5) - 25 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
75 A-5 20 0 0 0 0 0 16 0 R1 4263 Pipirelli $8.643.580 Задржи група
74 A-5 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 4436 Pipirelli $2.785.844 Задржи група
73 A-5 9 2 2 0 2 26 17 1.53 QF 1858 Pipirelli $4.035.962 Задржи група
72 A-5 19 0 1 0 0 8 17 0.47 R2 3606 Pipirelli $16.773.349 Задржи група
71 A-5 26 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2358 Pipirelli $3.320.211 Задржи група
70 A-5 14 0 1 0 0 6 16 0.38 R1 4091 Pipirelli $3.373.153 Задржи група
69 A-5 7 0 3 0 2 32 17 1.88 R1 2281 Pipirelli $6.727.839 Задржи група
68 A-5 10 1 1 0 1 17 17 1 R1 1333 Pipirelli $16.493.946 Задржи група
67 A-5 31 0 0 0 0 0 15 0 R1 5043 Pipirelli $7.172.265 Задржи група
66 A-5 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 2857 Pipirelli $4.131.815 Задржи група
65 A-5 33 0 0 0 1 0 16 0 R2 4294 Pipirelli $8.100.229 Задржи група
64 A-5 11 0 0 0 0 13 16 0.81 R2 4628 Pipirelli $7.317.292 Задржи група
63 A-5 16 0 1 0 1 10 16 0.62 R2 4438 Pipirelli $11.012.500 Задржи група
62 A-5 25 0 0 0 1 3 17 0.18 R1 2540 Pipirelli $12.982.770 Задржи група
61 A-5 20 0 0 0 2 4 16 0.25 R1 5590 Pipirelli $4.632.902 Задржи група
60 P-1 36 0 0 0 0 0 16 0 - 5122 Contimental $-9.458.920 Испаднат
59 A-81 3 1 5 2 1 75 17 4.41 R2 856 Pipirelli $8.839.189 Промовиран
58 A-81 13 0 1 0 1 17 17 1 R1 4536 Pipirelli $8.911.960 Задржи група
57 A-81 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2715 Pipirelli $3.727.743 Задржи група
56 A-81 24 0 0 0 0 0 8 0 - 10257 Pipirelli $2.275.114 Задржи група
55 A-81 20 0 0 0 0 2 16 0.12 R1 6216 Pipirelli $9.150.628 Задржи група
54 A-81 8 0 3 0 2 26 15 1.73 R1 5527 Pipirelli $9.809.262 Задржи група
53 A-81 13 0 0 0 0 14 12 1.17 R1 7618 Pipirelli $641.397 Задржи група
52 A-81 13 0 2 0 0 12 14 0.86 R2 - Pipirelli $10.820.579 Задржи група
51 A-81 10 1 1 0 0 25 15 1.67 R2 - Pipirelli $1.169.590 Задржи група
50 A-81 8 1 2 0 0 24 15 1.6 R2 - Pipirelli $11.897.086 Задржи група
49 A-81 18 0 0 0 0 7 15 0.47 R2 - Pipirelli $12.307.422 Задржи група
48 A-81 17 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 - Pipirelli $12.717.411 Задржи група
47 A-81 20 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 ? Pipirelli $1.921.504 Задржи група
46 R-199 5 2 6 0 1 58 17 3.41 SF ? Pipirelli $7.286.582 Промовиран*
45 A-2 12 0 1 0 0 16 16 1 R2 - Pipirelli $-19.529.029 Испаднат
44 A-2 8 0 1 0 0 21 16 1.31 R1 - Pipirelli $29.888.298 Задржи група
43 A-2 10 0 2 0 3 31 17 1.82 R1 ? Pipirelli $13.055.709 Задржи група
42 A-2 15 0 0 0 0 12 17 0.71 R2 841 Pipirelli $14.095.386 Задржи група
41 A-2 16 0 1 0 1 13 17 0.76 R2 ? Pipirelli $8.126.544 Задржи група
40 A-2 9 1 2 0 0 19 17 1.12 R2 ? Pipirelli $5.204.313 Задржи група
39 A-2 20 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 1740 Pipirelli $3.072.951 Задржи група
38 P-22 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Dunnolop $9.433.284 Испаднат
37 A-42 4 1 6 0 1 48 17 2.82 R2 ? Pipirelli $38.840.893 Промовиран
36 A-42 13 0 1 0 1 16 17 0.94 R1 ? Pipirelli $20.261.916 Задржи група
35 A-42 18 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 ? Pipirelli $10.219.434 Задржи група
34 A-42 9 1 1 0 1 21 17 1.24 R1 1125 Pipirelli $22.383.370 Задржи група
33 A-42 10 1 2 0 0 21 16 1.31 R2 - Pipirelli $20.169.226 Задржи група
32 A-42 14 1 1 0 2 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $9.047.794 Задржи група
31 A-42 7 0 2 0 2 33 17 1.94 QF 753 Pipirelli $5.959.208 Задржи група
30 A-42 6 0 3 0 0 41 17 2.41 R2 ? Pipirelli $15.371.919 Задржи група
29 A-42 15 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 ? Pipirelli $21.927.019 Задржи група
28 A-42 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 799 Pipirelli $5.614.103 Задржи група
27 A-42 21 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 ? Pipirelli $10.113.549 Задржи група
26 R-220 4 1 7 5 0 73 17 4.29 F ? Pipirelli $17.887.454 Промовиран
25 R-220 7 1 4 2 0 45 17 2.65 F 1833 Pipirelli $-8.345.703 Задржи група
24 R-220 7 2 4 4 0 44 17 2.59 QF ? Pipirelli $4.895.425 Задржи група
23 R-220 11 1 2 1 1 31 17 1.82 R1 ? Pipirelli $-11.896.280 Задржи група
22 R-220 22 0 0 0 1 1 13 0.08 - - Pipirelli $-2.895.506 Задржи група