Профил на менаџерот: Damir Sen

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Damir Sen
Држава: Хрватска
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 14, 2010
Последна интеракција: Денес во 19:02:42
Постови на форумот:717  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (902)
Освоени поени:8 (1327)
Победи:0 (25)
Подиуми:1 (108)
Пол-позиции:0 (27)
Најбрзи круга:0 (11)
Просечно поени/трка: 1.6 (1.47)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мај 10, 2011)
Достигнувања:

27% отклучени

(94/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Damir Sen Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 5
Број на најавувања:22346
Време поминато на ГПРО:10028.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 75
Позиција во сезоната:7
Пари: $??.???.???
Возач: Gary Irvine (111)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:29
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Supersonic Turtles
Екипен пласман:58
Поени на тимот:125.6332

Спонзори

TWR Automotive (M1) - 8 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Damir Sen (Последна обнова: Јан 28 2018, 12:23:00)
-My team in S-42: 12. Gotham Racing Andrew Massey 10 567.15 (6,721.63) None $22.686.008
-My team in S-61: 07. Gotham Racing Niklas Sörén 10 621.13 (15,688.71) None $24.845.344
-My team in S-62: 09. Gotham Racing Niklas Sörén 10 624.43 (16,313.14) None $24.977.349