Профил на менаџерот: Vadim Podrez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Vadim Podrez
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 14, 2010
Последна интеракција: Вчера во 16:52:14
Постови на форумот:63  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (1055)
Освоени поени:8 (1757)
Победи:0 (44)
Подиуми:0 (141)
Пол-позиции:0 (67)
Најбрзи круга:0 (27)
Просечно поени/трка: 1.33 (1.67)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

41% отклучени

(149/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Vadim Podrez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 5
Број на најавувања:9682
Време поминато на ГПРО:2633.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 26
Позиција во сезоната:9
Пари: $??.???.???
Возач: Andy Wilson (114)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:32
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Red White Red Academy
Екипен пласман:183
Поени на тимот:104

Спонзори

AXAX Group (A26) - 19 трки
Nestler (A89) - 1 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-26 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1340 Pipirelli $74.766.014 Задржи група
82 A-26 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 1733 Pipirelli $76.432.131 Задржи група
81 A-26 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1592 Pipirelli $52.352.168 Задржи група
80 A-89 16 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 2204 Pipirelli $36.765.403 Задржи група
79 A-89 16 0 0 0 0 11 17 0.65 R2 1389 Pipirelli $21.909.839 Задржи група
78 P-8 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 693 Dunnolop $2.659.832 Испаднат
77 P-8 13 0 1 0 1 15 17 0.88 R1 457 Yokomama $45.512.829 Задржи група
76 P-8 13 0 1 0 0 10 17 0.59 R1 776 Yokomama $48.838.256 Задржи група
75 P-8 12 0 1 0 0 21 17 1.24 - 741 Yokomama $41.935.691 Задржи група
74 A-81 4 3 7 2 2 86 16 5.38 SF 3237 Pipirelli $74.948.186 Промовиран
73 A-81 7 0 1 0 0 39 17 2.29 R2 1032 Pipirelli $45.178.262 Задржи група
72 A-81 20 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 3837 Pipirelli $40.681.268 Задржи група
71 A-81 24 0 0 0 0 0 17 0 - 2029 Pipirelli $9.779.088 Задржи група
70 P-1 34 0 0 0 0 0 17 0 - 623 Yokomama $18.212.053 Испаднат
69 M-3 31 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 165 Dunnolop $7.464.346 Испаднат
68 M-3 9 0 3 0 0 26 17 1.53 R2 806 Dunnolop $23.629.679 Задржи група
67 M-3 13 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 92 Dunnolop $43.574.099 Задржи група
66 M-3 25 0 0 0 0 4 17 0.24 - 164 Dunnolop $52.421.323 Задржи група
65 P-4 2 3 9 9 2 82 17 4.82 QF 300 Dunnolop $97.951.464 Промовиран
64 P-4 7 0 1 0 0 21 17 1.24 F 271 Yokomama $85.413.269 Задржи група
63 P-4 13 0 1 0 0 12 17 0.71 R2 610 Yokomama $77.304.265 Задржи група
62 P-4 6 0 2 2 0 22 17 1.29 R1 2057 Yokomama $72.892.111 Задржи група
61 P-4 6 0 2 0 0 43 17 2.53 QF 201 Dunnolop $71.335.925 Задржи група
60 P-4 13 0 0 0 0 16 17 0.94 - 438 Dunnolop $56.264.114 Задржи група
59 A-78 3 3 10 7 1 96 17 5.65 SF 712 Pipirelli $60.516.547 Промовиран
58 A-78 5 1 3 1 0 50 17 2.94 R1 1289 Pipirelli $38.314.755 Задржи група
57 P-4 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 445 Dunnolop $-3.622.663 Испаднат
56 P-4 20 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 4233 Contimental $13.477.145 Задржи група
55 M-4 27 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 111 Dunnolop $37.179.681 Испаднат
54 M-4 7 0 1 0 0 26 17 1.53 QF 108 Dunnolop $51.926.115 Задржи група
53 M-4 30 0 0 0 0 1 17 0.06 - 5186 Dunnolop $9.142.289 Задржи група
52 M-4 24 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 119 Dunnolop $39.617.315 Задржи група
51 P-8 1 7 13 0 4 115 17 6.76 W ? Dunnolop $80.705.575 Промовиран
50 P-8 12 0 0 0 0 11 17 0.65 - 353 Dunnolop $56.089.447 Задржи група
49 A-72 3 4 9 2 2 84 17 4.94 F ? Pipirelli $118.031.845 Промовиран
48 A-72 7 0 1 0 0 29 17 1.71 R2 946 Pipirelli $65.006.738 Задржи група
47 A-72 6 2 3 3 2 32 17 1.88 R1 ? Pipirelli $63.325.980 Задржи група
46 A-72 5 1 5 8 4 53 17 3.12 R1 ? Pipirelli $60.564.704 Задржи група
45 P-24 16 0 0 0 0 9 17 0.53 QF ? Avonn $-3.791.910 Испаднат
44 P-24 15 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 ? Avonn $27.756.165 Задржи група
43 P-24 17 0 0 0 0 13 17 0.76 SF ? Dunnolop $20.727.862 Задржи група
42 P-24 5 2 2 2 0 28 17 1.65 R1 ? Avonn $51.826.718 Задржи група
41 P-24 4 3 6 6 2 74 17 4.35 QF ? Dunnolop $57.707.480 Задржи група
40 P-24 5 1 4 2 1 33 17 1.94 R2 212 Dunnolop $77.535.584 Задржи група
39 P-24 10 1 1 0 1 17 17 1 R1 ? Dunnolop $94.326.784 Задржи група
38 P-24 4 1 4 0 0 46 17 2.71 SF ? Dunnolop $48.893.082 Задржи група
37 P-24 18 0 1 0 0 16 17 0.94 R2 ? Yokomama $29.134.153 Задржи група
36 M-5 28 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Dunnolop $22.091.516 Испаднат
35 P-11 4 0 4 1 0 49 17 2.88 SF ? Dunnolop $24.312.532 Промовиран
34 P-11 13 0 1 0 1 16 17 0.94 - ? Dunnolop $21.480.040 Задржи група
33 P-11 8 2 3 0 2 27 17 1.59 R2 ? Dunnolop $76.909.760 Задржи група
32 A-39 1 5 9 11 1 106 17 6.24 W 280 Pipirelli $67.783.669 Промовиран
31 A-39 5 0 2 0 0 33 17 1.94 QF ? Pipirelli $31.727.466 Задржи група
30 P-12 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $12.467.094 Испаднат
29 P-12 16 0 1 0 0 13 17 0.76 QF ? Dunnolop $16.384.381 Задржи група
28 A-49 1 4 11 4 1 94 17 5.53 SF 290 Pipirelli $67.729.073 Промовиран
27 A-49 6 0 2 4 0 39 17 2.29 SF 625 Pipirelli $67.496.817 Задржи група
26 A-49 21 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 571 Pipirelli $40.888.002 Задржи група
25 R-171 2 1 7 1 0 81 17 4.76 W 964 Pipirelli $38.140.571 Промовиран
24 R-171 4 0 5 1 0 47 17 2.76 R2 ? Pipirelli $-7.682.960 Задржи група
23 R-171 12 0 1 1 0 19 17 1.12 R2 1543 Pipirelli $-10.138.591 Задржи група
22 R-171 24 0 0 0 0 2 13 0.15 - - Pipirelli $-10.993.740 Задржи група