Профил на менаџерот: Levente Szücs

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Levente Szücs
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 28, 2010
Последна интеракција: Вчера во 18:18:21
Постови на форумот:13  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:4 (341)
Освоени поени:5 (250)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (18)
Пол-позиции:0 (21)
Најбрзи круга:0 (33)
Просечно поени/трка: 1.25 (0.73)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

20% отклучени

(72/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Levente Szücs Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 10
Број на најавувања:2283
Време поминато на ГПРО:463.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 78
Позиција во сезоната:13
Пари: $??.???.???
Возач: Ignazio Modena (109)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:13
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Hungarian Crown 12
Екипен пласман:290
Поени на тимот:83.2664

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Levente Szücs (Последна обнова: Јун 11 2019, 15:13:43)
Wins:
Abu Dhabi S40 R02
Sepang S55 R05
Brno S67 R16
Interlagos S70 R11