Профил на менаџерот: Virmantas Pabrinkis

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Virmantas Pabrinkis
Држава: Литванија
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 31, 2010
Последна интеракција: Денес во 18:14:55
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:7 (875)
Освоени поени:0 (1108)
Победи:0 (21)
Подиуми:0 (68)
Пол-позиции:0 (20)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: 0 (1.27)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

18% отклучени

(63/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Virmantas Pabrinkis Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 11
Број на најавувања:4541
Време поминато на ГПРО:1358.7 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 60
Позиција во сезоната:32
Пари: $??.???.???
Возач: Mikko Bottas (109)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:9
Гуми: Pipirelli
Име на тим: V.I.P
Екипен пласман:619
Поени на тимот:17.3333

Спонзори

CCC (R30) - 15 трки
Bacardi (R30) - 48 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-30 4 1 6 0 0 88 17 5.18 SF 2644 Pipirelli $31.502.853 Промовиран
73 A-49 22 0 0 0 0 0 15 0 R1 5235 Pipirelli $-3.379.637 Испаднат
72 A-49 32 0 0 0 0 0 14 0 R1 6116 Pipirelli $3.175.868 Задржи група
71 P-19 35 0 0 0 0 0 15 0 R2 5006 Yokomama $-41.929.787 Испаднат
70 A-69 4 1 5 0 0 69 17 4.06 F 1545 Pipirelli $27.392.361 Промовиран
69 A-69 21 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 4976 Pipirelli $44.325.547 Задржи група
68 A-69 15 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 1339 Pipirelli $42.953.425 Задржи група
67 A-69 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2193 Pipirelli $13.578.352 Задржи група
66 R-93 5 1 3 0 0 62 17 3.65 QF 2976 Pipirelli $4.681.667 Промовиран*
65 R-93 6 1 3 1 0 64 17 3.76 QF 2722 Pipirelli $-6.615.634 Задржи група
64 A-12 25 0 0 0 0 1 7 0.14 R1 8533 Pipirelli $-7.392.725 Испаднат
63 A-12 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 4953 Pipirelli $25.471.150 Задржи група
62 A-12 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 2547 Pipirelli $47.808.964 Задржи група
61 A-12 17 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 2562 Pipirelli $18.917.927 Задржи група
60 P-16 33 0 0 0 0 0 15 0 - 5609 Dunnolop $-18.427.120 Испаднат
59 A-104 3 4 10 0 1 97 17 5.71 F 3425 Pipirelli $75.588.912 Промовиран
58 A-104 10 1 2 0 0 20 17 1.18 R2 1651 Pipirelli $113.197.899 Задржи група
57 A-104 11 0 0 0 0 14 17 0.82 R1 4103 Pipirelli $125.287.585 Задржи група
56 A-104 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 1891 Pipirelli $104.545.411 Задржи група
55 A-104 17 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 2145 Pipirelli $52.792.860 Задржи група
54 A-104 28 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2468 Pipirelli $28.615.593 Задржи група
53 R-194 1 7 10 8 0 113 16 7.06 W 4200 Pipirelli $39.953.166 Промовиран
52 A-78 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 1282 Pipirelli $98.550.973 Испаднат
51 A-78 24 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 1890 Pipirelli $113.026.966 Задржи група
50 A-78 21 0 0 0 0 5 17 0.29 QF ? Pipirelli $54.694.981 Задржи група
49 A-78 23 0 0 0 0 0 17 0 QF ? Pipirelli $28.506.933 Задржи група
48 A-78 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $30.013.780 Задржи група
47 P-13 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $-3.639.387 Испаднат
46 A-92 3 1 5 0 0 51 17 3 F ? Pipirelli $41.282.794 Промовиран
45 A-92 11 0 1 0 0 13 17 0.76 QF ? Pipirelli $34.638.530 Задржи група
44 A-92 19 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 1009 Pipirelli $13.610.832 Задржи група
43 A-92 18 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $59.009.719 Задржи група
42 A-92 16 0 0 0 0 7 17 0.41 QF 1005 Pipirelli $40.945.876 Задржи група
41 A-92 20 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 ? Pipirelli $55.943.042 Задржи група
40 R-384 3 1 6 8 0 73 17 4.29 W 2359 Pipirelli $40.753.837 Промовиран
39 R-384 9 0 0 0 0 27 17 1.59 QF 2730 Pipirelli $-75.847 Задржи група
38 R-384 11 0 0 0 0 17 17 1 SF 2875 Pipirelli $2.727.694 Задржи група
37 R-384 10 1 1 0 1 20 16 1.25 R1 - Pipirelli $-1.766.094 Задржи група
36 R-384 16 0 0 1 0 9 17 0.53 R1 2375 Pipirelli $3.726.100 Задржи група
35 A-7 32 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $-3.628.463 Испаднат
34 R-213 5 0 3 0 0 46 17 2.71 R1 1789 Pipirelli $10.638.747 Промовиран*
33 R-213 16 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $-8.598.059 Задржи група
32 R-213 14 0 0 0 0 17 17 1 R1 2096 Pipirelli $5.611.352 Задржи група
31 A-33 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 767 Pipirelli $3.114.390 Испаднат
30 R-308 5 0 3 0 0 50 17 2.94 QF 1464 Pipirelli $35.592.630 Промовиран
29 A-50 35 0 0 0 0 0 17 0 - 1550 Pipirelli $5.888.456 Испаднат
28 R-8 4 0 3 0 0 56 17 3.29 QF 1562 Pipirelli $34.637.685 Промовиран
27 R-8 14 0 0 0 0 13 17 0.76 R2 2200 Pipirelli $3.364.060 Задржи група
26 R-8 11 0 0 0 0 28 17 1.65 QF ? Pipirelli $-6.179.129 Задржи група
25 A-19 22 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 - Pipirelli $-11.927.628 Испаднат
24 A-19 23 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $6.937.948 Задржи група
23 R-16 2 2 6 2 0 70 17 4.12 F ? Pipirelli $13.132.274 Промовиран
22 R-16 14 0 0 0 0 8 7 1.14 - - Pipirelli $2.866.080 Задржи група