Профил на менаџерот: Patrik Karnaj

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Patrik Karnaj
Држава: Словачка
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 4, 2010
Последна интеракција: Апр 10 2016, 12:02:33
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (197)
Освоени поени:0 (495)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (32)
Пол-позиции:0 (2)
Најбрзи круга:0 (3)
Просечно поени/трка: - (2.51)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

7% отклучени

(24/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Patrik Karnaj Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 11
Број на најавувања:608
Време поминато на ГПРО:107.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Момче

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-97 40 0 0 0 0 0 8 0 - - Pipirelli $-18.872.133 Пензиониран
51 R-81 3 2 11 0 2 98 16 6.12 QF - Pipirelli $7.214.465 Промовиран
50 R-81 5 1 5 1 0 68 15 4.53 QF - Pipirelli $-29.040.308 Задржи група
49 R-81 6 0 3 0 0 59 14 4.21 QF - Pipirelli $-24.312.202 Задржи група
48 R-81 6 0 3 0 0 62 14 4.43 QF - Pipirelli $-22.531.976 Задржи група
47 R-81 7 0 1 0 0 39 17 2.29 R2 ? Pipirelli $-14.776.921 Задржи група
46 R-81 10 0 1 0 0 21 16 1.31 QF - Pipirelli $-29.591.779 Задржи група
45 R-81 8 0 0 0 0 30 14 2.14 R2 - Pipirelli $-13.989.128 Задржи група
44 R-81 10 0 2 0 0 26 15 1.73 R2 - Pipirelli $-9.992.311 Задржи група
43 R-81 9 0 1 0 0 29 17 1.71 R1 2857 Pipirelli $-18.434.554 Задржи група
42 R-81 9 0 3 1 0 28 14 2 R1 - Pipirelli $-13.203.843 Задржи група
41 R-81 11 0 1 0 0 16 13 1.23 - - Pipirelli $13.953.397 Задржи група
24-40 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
23 R-76 13 1 1 0 0 19 16 1.19 R2 - Pipirelli $3.966.078 Задржи група
22 R-76 22 0 0 0 1 0 7 0 - - Pipirelli $4.070.759 Задржи група