Профил на менаџерот: Stas Prost

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Black GPRO-er 2009
Име:Stas Prost
Држава: Украина
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 23, 2010
Последна интеракција: Јун 21 2019, 18:17:11
Постови на форумот:49  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (809)
Освоени поени:0 (1592)
Победи:0 (62)
Подиуми:0 (131)
Пол-позиции:0 (33)
Најбрзи круга:0 (38)
Просечно поени/трка: - (1.97)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Дек 15, 2010)
Достигнувања:

47% отклучени

(167/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Stas Prost Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 22, Трка 17
Број на најавувања:10954
Време поминато на ГПРО:5490.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 P-2 40 0 0 0 0 0 0 - - 11120 blank $27.437.795 Пензиониран
70 P-2 16 0 1 0 0 11 13 0.85 - 5898 Yokomama $78.520.931 Задржи група
69 A-1 1 12 16 4 5 155 17 9.12 W 546 Pipirelli $81.468.373 Промовиран
68 A-1 12 0 1 0 0 18 16 1.12 QF 5193 Pipirelli $74.973.048 Задржи група
67 A-1 13 0 1 0 0 7 17 0.41 R1 2220 Pipirelli $73.581.400 Задржи група
66 A-1 15 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 1460 Pipirelli $27.142.416 Задржи група
65 P-21 30 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 327 Yokomama $7.512.619 Испаднат
64 P-21 22 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 3435 Yokomama $26.852.991 Задржи група
63 M-4 29 0 0 0 0 2 15 0.13 R2 4242 Yokomama $78.794 Испаднат
62 Elite 31 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 75 Dunnolop $16.183.862 Испаднат
61 Elite 23 0 0 0 0 3 17 0.18 R1 131 Dunnolop $21.932.294 Задржи група
60 Elite 30 0 0 0 0 0 17 0 R2 49 Badyear $16.419.947 Задржи група
59 Elite 18 0 1 0 0 9 17 0.53 R1 11 Dunnolop $41.556.708 Задржи група
58 Elite 10 0 2 0 1 24 17 1.41 R2 10 Hancock $63.881.995 Задржи група
57 Elite 4 1 4 0 0 52 17 3.06 F 4 Hancock $78.076.982 Задржи група
56 M-4 2 4 5 1 1 68 17 4 QF 116 Dunnolop $69.902.189 Промовиран
55 Elite 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 23 Contimental $25.182.415 Испаднат
54 Elite 26 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 115 Contimental $29.702.112 Задржи група
53 M-2 2 0 5 1 0 55 17 3.24 R1 38 Dunnolop $38.834.361 Промовиран
52 Elite 30 0 0 0 0 0 17 0 QF 10 Dunnolop $23.175.877 Испаднат
51 M-5 3 3 8 1 2 87 17 5.12 W ? Dunnolop $37.817.070 Промовиран
50 M-5 9 0 2 1 0 29 17 1.71 R2 33 Dunnolop $39.226.626 Задржи група
49 P-24 2 4 8 1 4 99 17 5.82 W 79 Dunnolop $43.342.736 Промовиран
48 P-24 5 2 3 0 0 36 17 2.12 R1 158 Yokomama $36.964.063 Задржи група
47 P-24 11 0 1 0 1 21 17 1.24 R1 194 Yokomama $24.245.661 Задржи група
46 M-3 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 121 Dunnolop $14.340.896 Испаднат
45 M-3 13 0 1 0 0 12 17 0.71 R1 96 Avonn $34.815.035 Задржи група
44 M-3 10 0 0 0 0 18 17 1.06 R2 93 Dunnolop $14.312.012 Задржи група
43 Elite 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 14 Dunnolop $20.473.428 Испаднат
42 Elite 15 0 0 0 0 8 17 0.47 QF ? Hancock $15.538.708 Задржи група
41 Elite 11 0 1 1 0 18 17 1.06 R1 ? Hancock $33.419.832 Задржи група
40 M-4 1 6 11 5 9 109 17 6.41 W 11 Dunnolop $81.488.944 Промовиран
39 M-4 6 0 4 0 2 38 17 2.24 - 36 Avonn $56.839.902 Задржи група
38 M-4 10 0 0 0 2 25 17 1.47 R2 42 Dunnolop $43.209.840 Задржи група
37 M-4 6 1 4 0 0 45 17 2.65 R2 29 Dunnolop $37.369.928 Задржи група
36 M-4 15 0 0 1 0 10 17 0.59 R2 ? Dunnolop $15.973.941 Задржи група
35 M-4 9 0 2 0 1 28 17 1.65 QF 40 Dunnolop $18.818.255 Задржи група
34 Elite 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 21 Badyear $18.226.790 Испаднат
33 Elite 21 0 0 0 0 0 17 0 R1 11 Badyear $27.362.960 Задржи група
32 Elite 18 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 18 Badyear $38.535.271 Задржи група
31 M-3 1 8 11 7 1 112 17 6.59 W 16 Badyear $56.232.132 Промовиран
30 M-3 14 0 0 0 0 20 17 1.18 F 41 Badyear $46.487.714 Задржи група
29 M-3 5 0 0 0 0 33 17 1.94 R1 41 Badyear $70.247.237 Задржи група
28 M-3 6 0 2 0 0 28 17 1.65 R1 ? Badyear $61.492.102 Задржи група
27 P-6 1 7 15 7 4 135 17 7.94 SF 34 Dunnolop $66.283.699 Промовиран
26 P-6 10 0 2 1 0 25 17 1.47 R2 99 Dunnolop $65.607.312 Задржи група
25 A-38 2 7 12 1 3 114 17 6.71 W 190 Pipirelli $86.591.069 Промовиран
24 A-38 6 3 3 0 2 35 17 2.06 QF 489 Pipirelli $66.322.355 Задржи група
23 R-80 3 4 5 1 0 86 17 5.06 F 1413 Pipirelli $42.565.818 Промовиран
22 R-80 22 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $14.127.817 Задржи група