Профил на менаџерот: Keith Hook

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Keith Hook
Држава: Англија
Пол:Машко
Се приклучи:Ное 30, 2010
Последна интеракција: Мај 23 2020, 21:32:28
Постови на форумот:5  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (679)
Освоени поени:0 (1533)
Победи:0 (61)
Подиуми:0 (131)
Пол-позиции:0 (98)
Најбрзи круга:0 (41)
Просечно поени/трка: - (2.26)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 12, 2012)
Достигнувања:

48% отклучени

(170/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Keith Hook Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 1
Број на најавувања:5185
Време поминато на ГПРО:2283.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
65-77 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 P-7 40 0 0 0 0 0 0 - - 10485 blank $20.227.933 Пензиониран
63 P-7 19 0 1 0 1 12 13 0.92 R1 6142 Dunnolop $22.842.933 Задржи група
62 P-7 4 2 6 0 0 76 16 4.75 SF 1347 Dunnolop $25.823.413 Задржи група
61 P-7 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 548 Yokomama $51.621.353 Задржи група
60 P-7 17 0 1 0 1 11 17 0.65 SF 319 Dunnolop $57.366.290 Задржи група
59 A-113 2 9 12 5 9 116 17 6.82 F 1017 Pipirelli $154.500.824 Промовиран
58 A-113 8 0 2 0 0 34 17 2 R1 1051 Pipirelli $126.639.584 Задржи група
57 A-113 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 1767 Pipirelli $145.157.758 Задржи група
56 A-113 11 0 1 0 0 21 16 1.31 R1 3969 Pipirelli $142.533.469 Задржи група
55 A-113 14 1 1 0 1 10 17 0.59 R1 1752 Pipirelli $60.599.228 Задржи група
54 P-15 29 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 2001 Dunnolop $30.193.766 Испаднат
53 P-15 20 0 1 0 1 15 17 0.88 - 1852 Dunnolop $15.084.905 Задржи група
52 P-15 22 0 1 0 0 7 17 0.41 R2 255 Dunnolop $73.702.722 Задржи група
51 A-32 1 9 12 12 8 128 17 7.53 SF 332 Pipirelli $107.611.919 Промовиран
50 A-32 6 0 2 4 0 44 17 2.59 SF 704 Pipirelli $88.930.840 Задржи група
49 A-32 17 0 1 0 0 7 17 0.41 R2 ? Pipirelli $78.803.619 Задржи група
48 R-5 1 10 11 17 0 123 17 7.24 SF 1700 Pipirelli $68.863.265 Промовиран
47 R-5 7 2 5 9 2 52 16 3.25 R2 - Pipirelli $-23.873.810 Задржи група
46 R-55 10 0 1 0 1 22 10 2.2 QF - Pipirelli $-22.667.993 Задржи група
45 P-13 23 0 1 0 0 6 14 0.43 R2 - Bridgerock $-59.901.179 Спец пот
44 P-13 26 0 0 1 1 4 17 0.24 R1 200 Avonn $11.451.550 Задржи група
43 P-13 20 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 405 Yokomama $42.280.578 Задржи група
42 A-19 3 1 7 2 3 80 17 4.71 SF 373 Pipirelli $76.860.949 Промовиран
41 A-19 11 0 2 0 0 18 17 1.06 R2 ? Pipirelli $91.530.263 Задржи група
40 A-19 24 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1875 Pipirelli $107.390.846 Задржи група
39 A-19 11 0 2 0 1 13 17 0.76 R2 1376 Pipirelli $112.587.120 Задржи група
38 R-69 1 3 9 13 1 99 17 5.82 W 1405 Pipirelli $68.606.937 Промовиран
37 R-69 4 0 9 1 1 62 17 3.65 R1 2192 Pipirelli $-24.974.543 Задржи група
36 M-2 38 0 0 1 0 0 17 0 R1 118 Yokomama $11.265.551 Спец пот
35 P-14 4 1 6 4 0 58 17 3.41 SF 95 Dunnolop $42.091.697 Промовиран
34 P-14 15 0 0 0 0 13 17 0.76 - 180 Dunnolop $43.232.619 Задржи група
33 A-37 1 14 15 15 5 153 17 9 W ? Pipirelli $84.636.538 Промовиран
32 A-37 7 0 1 2 0 21 17 1.24 W 581 Pipirelli $26.193.823 Задржи група
31 P-8 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? Yokomama $58.495.350 Испаднат
30 A-58 2 4 11 8 2 100 17 5.88 QF 265 Pipirelli $59.500.344 Промовиран
29 A-58 7 0 2 0 0 51 17 3 QF 447 Pipirelli $54.261.658 Задржи група
28 A-58 18 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 594 Pipirelli $26.151.091 Задржи група
27 A-58 19 0 0 0 0 6 17 0.35 R1 896 Pipirelli $25.850.801 Задржи група
26 R-202 2 5 7 4 3 78 17 4.59 SF 1304 Pipirelli $26.573.553 Промовиран
25 R-202 9 0 0 0 0 26 17 1.53 R1 1809 Pipirelli $757.572 Задржи група
24 R-202 10 0 1 0 0 26 16 1.62 QF - Pipirelli $-16.771.556 Задржи група
23 R-202 16 0 0 0 0 14 17 0.82 R2 ? Pipirelli $2.969.601 Задржи група