Профил на менаџерот: Stanislav Cheslavsky

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Stanislav Cheslavsky
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 4, 2010
Последна интеракција: Окт 31 2012, 12:09:19
Постови на форумот:7  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (171)
Освоени поени:0 (321)
Победи:0 (8)
Подиуми:0 (27)
Пол-позиции:0 (19)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: - (1.88)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 5, 2011)
Достигнувања:

13% отклучени

(46/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Stanislav Cheslavsky Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 1
Број на најавувања:1997
Време поминато на ГПРО:527.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
34-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 A-54 26 0 0 0 0 4 7 0.57 R1 - Pipirelli $-7.550.322 Пензиониран
32 A-54 13 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 582 Pipirelli $30.185.542 Задржи група
31 A-54 17 0 0 0 0 8 16 0.5 R1 - Pipirelli $7.672.618 Задржи група
30 A-54 17 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 651 Pipirelli $21.367.537 Задржи група
29 R-197 2 2 9 16 0 89 16 5.56 W - Pipirelli $25.397.093 Промовиран
28 R-197 6 0 5 1 0 43 17 2.53 R1 1635 Pipirelli $-23.514.597 Задржи група
27 R-197 10 2 2 0 1 28 16 1.75 R2 - Pipirelli $-17.180.788 Задржи група
26 A-46 28 0 0 0 0 0 14 0 R2 - Pipirelli $-13.667.979 Испаднат
25 R-207 2 2 8 2 0 81 17 4.76 F ? Pipirelli $21.763.093 Промовиран
24 R-207 6 2 2 0 1 42 17 2.47 R2 ? Pipirelli $-18.545.898 Задржи група
23 R-207 15 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 ? Pipirelli $-5.445.602 Задржи група