Профил на менаџерот: Paweł Grabowski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paweł Grabowski
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 5, 2010
Последна интеракција: Денес во 18:41:11
Постови на форумот:11  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (415)
Освоени поени:0 (830)
Победи:0 (25)
Подиуми:0 (67)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: 0 (2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

26% отклучени

(90/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paweł Grabowski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 1
Број на најавувања:5078
Време поминато на ГПРО:1180.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Pro - 10
Позиција во сезоната:29
Пари: $?.???.???
Возач: Dirk Lasée (138)
Технички Директор: Colin Coppuck (78)
Екипа во целост:5
Гуми: Yokomama
Име на тим: Wiseguys Racing Team
Екипен пласман:92
Поени на тимот:110.1334

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 M-1 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 227 Dunnolop $-4.595.736 Испаднат
73 M-1 8 1 3 0 0 27 17 1.59 R2 90 Dunnolop $59.700.189 Задржи група
72 M-1 15 0 0 0 0 11 17 0.65 R1 112 Badyear $80.644.997 Задржи група
71 P-12 1 8 10 4 0 113 17 6.65 F 2216 Dunnolop $80.179.654 Промовиран
70 P-12 9 1 1 0 0 18 17 1.06 R1 2394 Yokomama $51.364.085 Задржи група
69 M-5 26 0 1 0 0 7 17 0.41 R1 60 Dunnolop $38.116.958 Испаднат
68 P-12 1 5 9 5 3 91 17 5.35 F 382 Dunnolop $113.246.277 Промовиран
67 P-12 7 2 3 0 2 37 17 2.18 SF 4861 Dunnolop $106.858.113 Задржи група
66 P-12 11 0 2 1 1 21 17 1.24 R2 352 Yokomama $131.042.552 Задржи група
65 A-23 3 3 10 2 5 87 17 5.12 F 2919 Pipirelli $119.218.654 Промовиран
64 A-23 12 0 0 0 0 17 17 1 R2 1190 Pipirelli $62.218.775 Задржи група
63 R-135 3 0 7 0 0 79 17 4.65 QF 4191 Pipirelli $61.104.127 Промовиран
62 R-135 7 0 2 0 0 31 12 2.58 - 6455 Pipirelli $30.281.523 Задржи група
34-61 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 R-97 8 0 1 0 0 31 17 1.82 QF 1948 Pipirelli $-27.936.598 Задржи група
32 A-21 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 1328 Pipirelli $1.060.666 Испаднат
31 R-126 2 1 7 2 0 81 17 4.76 F 1800 Pipirelli $44.904.238 Промовиран
30 R-126 12 0 0 0 0 13 17 0.76 SF 1853 Pipirelli $-30.627.292 Задржи група
29 R-126 9 1 2 0 0 30 16 1.88 R2 - Pipirelli $-13.101.282 Задржи група
28 R-126 9 1 2 0 0 29 17 1.71 R1 ? Pipirelli $31.751.466 Задржи група
27 R-126 12 0 2 0 0 17 17 1 R1 2261 Pipirelli $16.728.820 Задржи група
26 R-126 25 0 0 0 0 0 17 0 R1 2123 Pipirelli $-5.008.003 Задржи група
25 R-126 10 0 1 1 0 21 17 1.24 R2 1875 Pipirelli $6.832.294 Задржи група
24 A-58 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $3.697.892 Испаднат
23 R-256 4 2 4 0 4 64 17 3.76 R2 ? Pipirelli $11.103.510 Промовиран