Профил на менаџерот: Daniel Marreiros

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Daniel Marreiros
Држава: Португалија
Пол:Машко
Се приклучи:Мар 13, 2008
Последна интеракција: Ное 22 2011, 12:37:26
Постови на форумот:9  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (309)
Освоени поени:0 (469)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (39)
Пол-позиции:0 (21)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: - (1.52)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(58/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Daniel Marreiros Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 8, Трка 7
Број на најавувања:2047
Време поминато на ГПРО:589.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
29-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
28 A-39 34 0 0 0 0 0 3 0 R1 - Pipirelli $14.834.563 Пензиониран
27 P-16 33 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Yokomama $12.157.467 Испаднат
26 A-40 2 2 8 6 2 91 16 5.69 F - Pipirelli $68.837.772 Промовиран
25 A-40 17 0 0 0 0 8 14 0.57 R1 - Pipirelli $64.919.832 Задржи група
24 R-7 1 7 13 7 4 119 17 7 F ? Pipirelli $21.947.018 Промовиран
23 A-10 25 0 0 0 0 2 10 0.2 R1 - Pipirelli $56.952.843 Пензиониран
22 A-10 11 0 1 0 0 18 17 1.06 QF ? Pipirelli $29.950.988 Задржи група
21 A-10 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 1146 Pipirelli $31.262.191 Задржи група
20 P-14 27 0 0 0 0 1 17 0.06 - ? Pipirelli $11.797.423 Испаднат
19 P-14 18 0 0 0 0 6 17 0.35 QF ? Dunnolop $5.728.532 Задржи група
18 P-14 13 0 1 0 0 13 11 1.18 R1 - Dunnolop $11.940.320 Задржи група
17 P-14 16 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 199 Yokomama $17.727.786 Задржи група
16 A-53 3 2 4 0 0 68 17 4 QF 179 blank $23.077.407 Промовиран
15 P-15 36 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $50.696.355 Испаднат
14 M-4 35 0 0 0 0 0 8 0 - - blank $43.636.673 Испаднат
13 P-2 4 1 7 7 0 69 17 4.06 - 76 blank $60.297.344 Промовиран
12 P-2 13 0 1 0 0 10 16 0.62 - - blank $92.438.437 Задржи група
11 P-2 27 0 0 0 0 0 17 0 - ? blank $54.964.620 Задржи група
10 A-11 17 0 0 0 0 4 17 0.24 - ? blank $18.506.131 Промовиран*
9 R-54 7 0 3 1 0 40 17 2.35 - ? blank $27.742.229 Промовиран*
8 R-54 17 0 1 0 0 8 11 0.73 - - blank $358.035 Задржи група