Профил на менаџерот: Zoltán Csonka

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Zoltán Csonka
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 2, 2011
Последна интеракција: Јан 3 2020, 07:39:26
Постови на форумот:14  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (529)
Освоени поени:0 (643)
Победи:0 (15)
Подиуми:0 (46)
Пол-позиции:0 (7)
Најбрзи круга:0 (17)
Просечно поени/трка: - (1.22)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

17% отклучени

(62/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Zoltán Csonka Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 8
Број на најавувања:3354
Време поминато на ГПРО:586.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
72-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
71 A-47 35 0 0 0 0 0 4 0 - 9718 Pipirelli $-6.622.923 Пензиониран
70 A-47 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 5699 Pipirelli $19.054.406 Задржи група
69 A-47 21 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 5799 Pipirelli $8.145.000 Задржи група
68 A-47 28 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 6487 Pipirelli $2.993.270 Задржи група
67 A-47 35 0 0 0 0 0 17 0 - 5620 Pipirelli $12.396.164 Задржи група
66 R-127 4 2 4 1 1 70 17 4.12 R2 3245 Pipirelli $19.858.689 Промовиран
51-65 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
50 A-18 29 0 0 0 0 0 8 0 - - Pipirelli $-33.248.595 Испаднат
49 P-20 39 0 0 0 0 0 8 0 R1 - Contimental $-18.258.775 Испаднат
48 A-49 2 2 7 3 4 69 14 4.93 R1 - Pipirelli $35.085.970 Промовиран
47 A-49 4 2 5 0 3 67 16 4.19 SF - Pipirelli $23.654.351 Задржи група
46 A-49 27 0 0 0 0 3 17 0.18 R2 ? Pipirelli $49.231.849 Задржи група
45 A-49 11 1 2 1 1 18 17 1.06 R1 1545 Pipirelli $46.821.764 Задржи група
44 A-49 4 1 4 0 2 66 17 3.88 R2 528 Pipirelli $43.827.109 Задржи група
43 A-49 12 0 1 0 0 25 17 1.47 QF 1083 Pipirelli $61.416.879 Задржи група
42 A-49 19 0 0 0 0 5 15 0.33 R2 - Pipirelli $31.989.124 Задржи група
41 A-49 16 0 1 2 0 9 16 0.56 R2 - Pipirelli $19.708.497 Задржи група
40 A-49 12 0 0 0 0 16 17 0.94 R2 732 Pipirelli $28.771.847 Задржи група
39 A-49 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 ? Pipirelli $27.403.929 Задржи група
38 A-49 24 0 0 0 0 4 16 0.25 R2 - Pipirelli $5.605.781 Задржи група
37 P-10 35 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $24.125.957 Испаднат
36 A-9 4 2 5 0 2 64 17 3.76 SF 459 Pipirelli $24.598.561 Промовиран
35 A-9 24 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 ? Pipirelli $16.164.618 Задржи група
34 A-9 15 1 1 0 2 13 17 0.76 SF ? Pipirelli $24.034.343 Задржи група
33 A-9 6 0 1 0 1 36 16 2.25 QF - Pipirelli $11.803.118 Задржи група
32 A-9 10 1 2 0 0 24 16 1.5 R2 - Pipirelli $10.183.084 Задржи група
31 A-9 23 0 1 0 0 6 17 0.35 R2 679 Pipirelli $24.580.505 Задржи група
30 R-263 4 2 6 0 0 62 17 3.65 R2 1120 Pipirelli $23.680.547 Промовиран*
29 R-263 11 0 2 0 0 13 17 0.76 R2 2052 Pipirelli $-7.886.743 Задржи група
28 R-263 17 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 ? Pipirelli $6.895.248 Задржи група
27 A-36 38 0 0 0 0 0 17 0 - 2188 Pipirelli $5.986.618 Испаднат
26 R-159 5 1 4 0 0 45 17 2.65 F 1641 Pipirelli $5.041.964 Промовиран
25 R-159 18 0 0 0 0 10 17 0.59 R1 2064 Pipirelli $-10.144.041 Задржи група
24 R-159 22 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $-5.563.522 Задржи група
23 R-159 22 0 0 0 1 2 10 0.2 - - Pipirelli $8.468.004 Задржи група