Профил на менаџерот: Mihai Mihaescu

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Mihai Mihaescu
Држава: Романија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 3, 2011
Последна интеракција: Окт 24 2013, 16:53:54
Постови на форумот:321  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (259)
Освоени поени:0 (521)
Победи:0 (18)
Подиуми:0 (42)
Пол-позиции:0 (9)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: - (2.01)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

19% отклучени

(67/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mihai Mihaescu Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 8
Број на најавувања:4885
Време поминато на ГПРО:1078.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Mihai Mihaescu (Последна обнова: Јул 29 2012, 00:00:50)
Just cruisin'