Профил на менаџерот: Alexey Wladyko

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Alfa generic - 1984 / 85
Име:Alexey Wladyko
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 5, 2011
Последна интеракција: Сеп 12 2020, 08:30:16
Постови на форумот:3  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (788)
Освоени поени:0 (1404)
Победи:0 (35)
Подиуми:0 (112)
Пол-позиции:0 (24)
Најбрзи круга:0 (30)
Просечно поени/трка: - (1.78)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 10, 2011)
Достигнувања:

35% отклучени

(126/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Alexey Wladyko Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 9
Број на најавувања:4298
Време поминато на ГПРО:1243 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 52
Позиција во сезоната:36
Пари: $???.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:11
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
77 A-52 9 0 1 0 0 26 17 1.53 R1 1287 Pipirelli $118.950.388 Задржи група
76 A-52 10 0 3 2 0 29 17 1.71 R1 3723 Pipirelli $96.431.486 Задржи група
75 A-52 11 0 1 0 0 21 17 1.24 R2 1547 Pipirelli $33.930.761 Задржи група
74 A-52 14 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2889 Pipirelli $11.739.247 Задржи група
73 R-23 1 12 13 14 4 145 17 8.53 W 2308 Pipirelli $30.592.435 Промовиран
72 R-23 7 0 2 2 1 46 16 2.88 R2 4506 Pipirelli $30.919.023 Задржи група
65-71 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
64 P-17 39 0 0 0 0 0 0 - - 10480 blank $3.781.981 Пензиониран
63 P-17 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 903 Dunnolop $32.623.838 Задржи група
62 P-17 23 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 4256 Yokomama $85.896.693 Задржи група
61 P-17 26 0 0 0 0 7 17 0.41 - 4486 Avonn $132.859.438 Задржи група
60 A-47 3 0 7 0 0 71 17 4.18 R2 960 Pipirelli $194.327.668 Промовиран
59 A-47 5 0 3 0 0 46 17 2.71 SF 2890 Pipirelli $148.012.868 Задржи група
58 A-47 9 0 1 0 1 22 17 1.29 QF 1119 Pipirelli $102.520.779 Задржи група
57 P-23 35 0 0 0 0 0 17 0 R2 645 Avonn $90.875.571 Испаднат
56 P-23 9 1 2 0 0 29 17 1.71 R1 601 Contimental $91.695.391 Задржи група
55 P-23 20 0 0 0 0 7 17 0.41 R2 508 Dunnolop $111.569.864 Задржи група
54 A-64 3 1 4 3 0 57 17 3.35 SF 828 Pipirelli $121.242.899 Промовиран
53 A-64 6 0 3 0 0 44 17 2.59 QF 1146 Pipirelli $80.980.960 Задржи група
52 P-19 33 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Avonn $98.882.598 Испаднат
51 A-115 1 9 13 1 11 124 17 7.29 W 442 Pipirelli $116.775.189 Промовиран
50 A-115 7 1 3 0 1 36 17 2.12 R1 910 Pipirelli $64.374.709 Задржи група
49 A-115 13 0 1 0 0 15 17 0.88 - 2037 Pipirelli $46.574.590 Задржи група
48 A-115 5 1 4 0 1 44 16 2.75 R1 - Pipirelli $38.081.445 Задржи група
47 P-20 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 661 Avonn $39.602.215 Испаднат
46 P-20 18 0 1 0 0 7 17 0.41 R2 357 Avonn $54.220.834 Задржи група
45 M-5 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 409 Avonn $65.479.712 Испаднат
44 M-5 11 0 1 0 0 13 17 0.76 QF 54 Dunnolop $20.133.899 Задржи група
43 M-5 15 0 0 1 0 12 17 0.71 R2 98 Avonn $40.457.580 Задржи група
42 M-5 11 0 1 0 0 18 17 1.06 R2 66 Avonn $79.975.600 Задржи група
41 M-5 15 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 104 Avonn $88.712.940 Задржи група
40 P-5 3 1 4 0 0 38 17 2.24 R1 ? Avonn $127.836.146 Промовиран
39 P-5 6 0 3 0 0 30 17 1.76 R1 202 Avonn $108.817.528 Задржи група
38 P-5 10 0 0 0 0 18 17 1.06 R2 146 Dunnolop $100.734.168 Задржи група
37 A-49 3 3 8 0 5 90 17 5.29 F 324 Pipirelli $109.594.902 Промовиран
36 A-49 13 0 1 0 0 19 17 1.12 QF 655 Pipirelli $58.040.927 Задржи група
35 P-10 12 1 2 0 0 18 17 1.06 R2 187 Yokomama $-9.342.488 Испаднат
34 P-10 10 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 217 Dunnolop $9.781.581 Задржи група
33 P-10 20 0 1 0 0 10 17 0.59 R2 ? Dunnolop $19.824.943 Задржи група
32 P-10 11 0 1 0 0 16 17 0.94 R1 190 Dunnolop $34.743.866 Задржи група
31 M-2 27 0 0 0 0 0 17 0 R1 59 Yokomama $31.756.095 Испаднат
30 M-2 19 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 ? Badyear $49.085.501 Задржи група
29 M-2 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 72 Badyear $66.778.295 Задржи група
28 P-3 3 1 5 0 4 66 17 3.88 SF 69 Badyear $91.628.393 Промовиран
27 P-3 12 0 2 0 0 15 17 0.88 R2 145 Dunnolop $50.479.756 Задржи група
26 A-1 3 2 8 0 1 93 17 5.47 W 236 Pipirelli $73.965.884 Промовиран
25 A-1 18 0 0 0 0 6 17 0.35 R2 758 Pipirelli $23.305.137 Задржи група
24 R-11 4 1 9 0 1 87 17 5.12 SF 1164 Pipirelli $41.280.088 Промовиран
23 R-11 11 1 2 1 0 27 9 3 - - Pipirelli $8.195.266 Задржи група