Профил на менаџерот: Ilya Medvedev

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Ilya Medvedev
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 6, 2011
Последна интеракција: Мај 28 2016, 15:02:16
Постови на форумот:82  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (502)
Освоени поени:0 (1446)
Победи:0 (56)
Подиуми:0 (132)
Пол-позиции:0 (59)
Најбрзи круга:0 (31)
Просечно поени/трка: - (2.88)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Фев 9, 2011)
Достигнувања:

49% отклучени

(174/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Ilya Medvedev Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 9
Број на најавувања:10257
Време поминато на ГПРО:3297.2 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
54-80 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
53 P-24 40 0 0 0 0 0 0 - - 17688 blank $-4.753.229 Пензиониран
52 M-3 19 0 0 0 0 7 17 0.41 R1 ? Dunnolop $-8.291.078 Испаднат
51 Elite 21 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 ? Bridgerock $-12.321.446 Испаднат
50 Elite 13 0 0 0 0 12 17 0.71 QF ? Michelini $4.421.974 Задржи група
49 M-1 1 7 12 6 4 124 17 7.29 W 18 Dunnolop $117.247.160 Промовиран
48 M-1 4 1 4 0 0 49 17 2.88 R1 ? Dunnolop $96.869.740 Задржи група
47 M-1 14 0 0 0 0 14 17 0.82 - ? Dunnolop $111.708.564 Задржи група
46 P-20 1 9 13 10 5 125 17 7.35 SF ? Dunnolop $149.421.679 Промовиран
45 P-20 7 0 4 0 0 42 17 2.47 - ? Avonn $148.019.131 Задржи група
44 A-4 1 8 12 13 7 110 17 6.47 R1 ? Pipirelli $151.581.420 Промовиран
43 A-4 5 1 3 0 1 48 17 2.82 QF ? Pipirelli $124.771.989 Задржи група
42 A-4 8 0 3 0 0 22 17 1.29 QF ? Pipirelli $120.841.054 Задржи група
41 A-4 6 1 2 0 0 32 17 1.88 QF ? Pipirelli $69.035.495 Задржи група
40 P-13 1 9 12 4 4 119 17 7 W 62 Avonn $-467.866 Испаднат
39 M-4 4 0 5 0 0 51 17 3 R2 ? Avonn $-3.206.304 Испаднат
38 Elite 9 0 0 0 1 23 17 1.35 R1 ? Michelini $-2.612.674 Испаднат
37 Elite 14 0 1 0 0 8 17 0.47 R1 ? Badyear $40.656.261 Задржи група
36 Elite 12 0 0 0 0 12 17 0.71 R1 ? Badyear $50.440.771 Задржи група
35 Elite 10 0 1 0 0 16 17 0.94 QF ? Badyear $35.358.215 Задржи група
34 Elite 11 0 1 0 1 15 17 0.88 R2 16 Badyear $45.505.346 Задржи група
33 Elite 11 0 0 0 0 8 17 0.47 R1 ? Badyear $71.852.984 Задржи група
32 M-2 1 6 13 7 2 121 17 7.12 F 13 Badyear $114.347.233 Промовиран
31 M-2 10 0 1 1 0 21 17 1.24 R1 50 Yokomama $97.364.546 Задржи група
30 M-2 11 0 1 1 0 20 17 1.18 R1 ? Badyear $121.512.221 Задржи група
29 P-3 1 5 14 6 4 128 17 7.53 QF 30 Badyear $137.349.077 Промовиран
28 P-3 6 2 3 0 1 39 17 2.29 SF 99 Dunnolop $123.940.683 Задржи група
27 P-3 11 0 0 0 0 18 17 1.06 QF 147 Badyear $117.012.171 Задржи група
26 A-34 3 4 11 7 1 91 17 5.35 R1 321 Pipirelli $116.705.852 Промовиран
25 A-34 13 1 1 0 0 16 17 0.94 R1 728 Pipirelli $78.480.623 Задржи група
24 R-12 1 1 10 4 0 105 17 6.18 QF 955 Pipirelli $53.768.790 Промовиран
23 R-12 4 1 5 0 0 48 9 5.33 - - Pipirelli $-5.485.351 Задржи група