Профил на менаџерот: Jaime Andres Forero Florez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jaime Andres Forero Florez
Држава: Колумбија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 16, 2011
Последна интеракција: Денес во 16:12:38
Постови на форумот:44  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (347)
Освоени поени:0 (783)
Победи:0 (6)
Подиуми:0 (59)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (2)
Просечно поени/трка: 0 (2.26)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(28/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jaime Andres Forero Florez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 12
Број на најавувања:2224
Време поминато на ГПРО:737.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 62
Позиција во сезоната:30
Пари: $??.???.???
Возач: Julian Sims (123)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: FORMULA1 FOR THE WIN
Екипен пласман:582
Поени на тимот:24.7332

Спонзори

XTC (R17) - 41 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Jaime Andres Forero Florez (Последна обнова: Мар 9 2021, 00:57:51)
I don't like my user name (I was 13 the first time I played GPRO) ;)