Профил на менаџерот: Maxim Lukovnikov

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Maxim Lukovnikov
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 19, 2011
Последна интеракција: Јул 31 2015, 13:08:53
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (327)
Освоени поени:0 (580)
Победи:0 (10)
Подиуми:0 (45)
Пол-позиции:0 (10)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: - (1.77)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

16% отклучени

(55/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Maxim Lukovnikov Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 25, Трка 16
Број на најавувања:1559
Време поминато на ГПРО:344.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
49-74 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
48 A-123 10 0 2 0 0 22 10 2.2 R2 - Pipirelli $24.280.246 Пензиониран
47 A-123 4 0 6 0 0 47 12 3.92 QF - Pipirelli $50.291.725 Задржи група
46 A-123 8 0 1 0 0 26 14 1.86 R2 - Pipirelli $46.803.873 Задржи група
45 A-123 28 0 0 0 0 3 14 0.21 R1 - Pipirelli $32.496.525 Задржи група
44 R-154 6 3 6 0 0 59 13 4.54 SF - Pipirelli $20.761.438 Промовиран
43 A-61 28 0 0 0 0 0 9 0 - - Pipirelli $82.058.578 Испаднат
42 A-61 12 1 1 0 0 14 8 1.75 - - Pipirelli $85.297.556 Задржи група
41 A-61 16 1 2 0 3 18 12 1.5 R1 - Pipirelli $106.743.373 Задржи група
40 A-61 4 1 4 2 1 50 16 3.12 F - Pipirelli $125.645.047 Задржи група
39 A-61 8 0 2 1 0 25 16 1.56 R2 - Pipirelli $88.862.176 Задржи група
38 A-61 12 1 2 0 1 22 14 1.57 SF - Pipirelli $60.113.623 Задржи група
37 P-5 31 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $71.969.129 Испаднат
36 P-5 19 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 - Dunnolop $57.357.791 Задржи група
35 P-5 22 0 0 0 1 5 16 0.31 R2 - Dunnolop $49.052.702 Задржи група
34 A-51 2 2 8 5 0 76 16 4.75 SF - Pipirelli $107.281.206 Промовиран
33 A-51 6 0 2 1 0 43 16 2.69 R2 - Pipirelli $59.380.428 Задржи група
32 A-51 14 0 0 0 0 10 16 0.62 R1 - Pipirelli $45.338.392 Задржи група
31 A-51 9 0 2 0 0 20 13 1.54 QF - Pipirelli $42.303.347 Задржи група
30 A-51 19 0 1 0 0 7 17 0.41 - 828 Pipirelli $21.493.314 Задржи група
29 R-176 6 1 4 0 0 62 15 4.13 W - Pipirelli $45.880.701 Промовиран*
28 R-176 9 0 0 0 0 22 15 1.47 SF - Pipirelli $-8.343.078 Задржи група
27 R-176 10 0 1 0 0 28 14 2 R2 - Pipirelli $-15.571.369 Задржи група
26 R-176 13 0 1 1 1 14 16 0.88 R1 - Pipirelli $349.824 Задржи група
25 R-176 34 0 0 0 0 0 2 0 - - Pipirelli $14.452.497 Задржи група
23 R-142 34 0 0 0 0 0 0 - - - Pipirelli $14.320.250 Задржи група