Профил на менаџерот: Sergey Osmolovskiy

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Sergey Osmolovskiy
Држава: Белорусија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 22, 2011
Последна интеракција: Јул 17 2017, 21:11:47
Постови на форумот:54  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (604)
Освоени поени:0 (1174)
Победи:0 (37)
Подиуми:0 (102)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (31)
Просечно поени/трка: - (1.94)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Мар 9, 2011)
Достигнувања:

33% отклучени

(118/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Sergey Osmolovskiy Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 14
Број на најавувања:8459
Време поминато на ГПРО:3489.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
60-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
59 P-19 26 0 0 0 0 2 5 0.4 R1 9048 Dunnolop $-9.894.546 Пензиониран
58 P-19 10 0 0 0 0 18 17 1.06 R1 250 Yokomama $11.813.973 Задржи група
57 P-19 8 0 3 0 1 29 17 1.71 QF 210 Dunnolop $21.068.698 Задржи група
56 M-4 27 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 2648 Dunnolop $23.576.422 Испаднат
55 M-4 24 0 1 0 0 8 17 0.47 QF 141 Yokomama $71.200.499 Задржи група
54 P-16 2 5 11 1 1 103 17 6.06 F 801 Dunnolop $89.969.589 Промовиран
53 P-16 19 0 0 0 0 11 17 0.65 - 871 Avonn $44.993.436 Задржи група
52 A-95 2 7 12 0 9 115 17 6.76 QF ? Pipirelli $68.139.878 Промовиран
51 A-95 12 1 1 0 1 17 17 1 QF ? Pipirelli $19.133.728 Задржи група
50 P-18 6 1 3 0 1 31 17 1.82 QF ? Badyear $-18.182.360 Испаднат
49 P-18 15 0 0 0 0 14 17 0.82 - 376 Yokomama $15.659.670 Задржи група
48 P-18 7 0 1 0 0 25 17 1.47 QF 148 Avonn $35.542.650 Задржи група
47 P-18 4 3 11 5 2 92 17 5.41 F ? Dunnolop $53.263.418 Задржи група
46 P-18 8 0 2 0 0 26 17 1.53 R2 123 Avonn $53.491.036 Задржи група
45 P-18 10 1 1 0 0 12 17 0.71 R1 267 Avonn $24.493.686 Задржи група
44 M-1 31 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 131 Dunnolop $24.917.219 Испаднат
43 M-1 18 0 0 0 0 9 17 0.53 R1 ? Avonn $10.877.175 Задржи група
42 M-1 16 0 0 0 0 11 17 0.65 F 74 Avonn $56.401.451 Задржи група
41 M-1 11 1 1 0 0 16 17 0.94 R2 76 Contimental $50.819.301 Задржи група
40 P-14 1 4 10 3 5 98 17 5.76 R2 80 Dunnolop $60.043.849 Промовиран
39 P-14 5 1 4 0 0 43 17 2.53 R1 ? Avonn $30.731.909 Задржи група
38 M-3 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 53 Yokomama $798.005 Испаднат
37 M-3 26 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 ? Yokomama $10.145.755 Задржи група
36 M-3 6 1 2 0 0 35 17 2.06 R1 33 Dunnolop $11.668.755 Задржи група
35 M-3 9 1 2 1 1 28 17 1.65 R1 41 Yokomama $35.639.967 Задржи група
34 M-3 16 0 1 0 0 15 17 0.88 R2 113 Yokomama $31.135.791 Задржи група
33 P-16 3 0 6 0 2 58 17 3.41 R2 78 Dunnolop $28.975.352 Промовиран
32 M-2 28 0 0 0 0 2 17 0.12 R1 60 Yokomama $12.831.428 Испаднат
31 P-1 2 2 10 0 4 96 17 5.65 R2 54 Badyear $34.050.120 Промовиран
30 P-1 21 0 0 0 0 8 17 0.47 R2 ? Yokomama $2.850.807 Задржи група
29 M-2 35 0 0 0 0 0 17 0 R2 160 Badyear $-517.296 Испаднат
28 P-7 3 3 4 0 3 58 17 3.41 R1 ? Badyear $47.410.722 Промовиран
27 A-62 4 1 4 1 0 52 17 3.06 R1 441 Pipirelli $49.394.789 Промовиран
26 A-62 18 0 0 0 1 7 17 0.41 R1 753 Pipirelli $34.557.775 Задржи група
25 A-62 11 0 0 0 0 13 17 0.76 R1 ? Pipirelli $17.329.326 Задржи група
24 R-70 1 5 12 2 0 112 17 6.59 W ? Pipirelli $23.501.466 Промовиран
23 R-70 26 0 0 0 0 1 4 0.25 - - Pipirelli $4.485.161 Задржи група