Профил на менаџерот: Kiss Adolf

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Kiss Adolf
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 29, 2011
Последна интеракција: Јун 26 2013, 19:03:10
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (169)
Освоени поени:0 (237)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (20)
Пол-позиции:0 (12)
Најбрзи круга:0 (15)
Просечно поени/трка: - (1.4)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

15% отклучени

(52/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Kiss Adolf Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 16
Број на најавувања:563
Време поминато на ГПРО:61.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
37-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
36 R-96 19 0 0 0 2 2 5 0.4 - - Pipirelli $6.306.605 Задржи група
35 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
34 R-327 10 1 2 0 2 23 11 2.09 QF - Pipirelli $7.194.038 Задржи група
33 R-327 8 1 3 1 1 27 12 2.25 R2 - Pipirelli $3.821.495 Задржи група
32 R-327 18 0 0 0 2 1 17 0.06 R2 2572 Pipirelli $7.560.052 Задржи група
31 R-327 19 0 0 0 0 1 12 0.08 R1 - Pipirelli $9.170.394 Задржи група
30 A-7 36 0 0 0 0 0 12 0 - - Pipirelli $8.859.895 Испаднат
29 R-259 5 2 4 4 1 67 17 3.94 F ? Pipirelli $13.852.753 Промовиран*
28 R-259 9 0 3 5 0 26 14 1.86 R1 - Pipirelli $6.127.487 Задржи група
27 A-19 34 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $14.161.971 Испаднат
26 R-63 2 5 7 2 7 82 17 4.82 W 1232 Pipirelli $14.280.911 Промовиран
25 R-63 24 0 0 0 0 1 17 0.06 R1 2150 Pipirelli $6.210.749 Задржи група
24 R-63 14 0 1 0 0 6 17 0.35 R1 1894 Pipirelli $5.654.276 Задржи група
23 R-63 23 0 0 0 0 1 2 0.5 - - Pipirelli $12.867.939 Задржи група