Профил на менаџерот: Dániel Szarka

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Dániel Szarka
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 4, 2011
Последна интеракција: Сеп 12 2014, 13:47:47
Постови на форумот:108  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (174)
Освоени поени:0 (268)
Победи:0 (4)
Подиуми:0 (18)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: - (1.54)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(30/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Dániel Szarka Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 23, Трка 17
Број на најавувања:2839
Време поминато на ГПРО:558 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
44-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
43 R-346 11 0 0 0 0 19 7 2.71 QF - Pipirelli $18.607.957 Задржи група
42 R-346 10 0 2 0 0 25 8 3.12 - - Pipirelli $24.851.213 Задржи група
34-41 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
33 A-54 29 0 0 0 1 1 9 0.11 R2 - Pipirelli $-39.831.580 Пензиониран
32 A-54 22 0 0 0 0 3 15 0.2 R1 - Pipirelli $6.249.922 Задржи група
31 A-54 24 0 0 1 1 5 17 0.29 QF ? Pipirelli $23.499.047 Задржи група
30 A-54 21 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $21.444.384 Задржи група
29 R-274 5 2 5 0 0 62 17 3.65 R1 ? Pipirelli $16.975.326 Промовиран*
28 R-274 11 0 0 0 0 16 17 0.94 R2 1926 Pipirelli $-21.117.088 Задржи група
27 A-14 26 0 0 0 0 0 17 0 R1 1115 Pipirelli $10.393.016 Испаднат
26 R-130 2 1 7 2 0 79 17 4.65 W 1230 Pipirelli $15.107.940 Промовиран
25 R-130 13 1 2 1 0 19 15 1.27 R1 - Pipirelli $-19.836.382 Задржи група
24 R-130 7 0 2 0 2 34 17 2 SF ? Pipirelli $3.222.259 Задржи група
23 R-130 27 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $13.200.595 Задржи група