Профил на менаџерот: Piotr Kidacki

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Piotr Kidacki
Држава: Ирска
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 4, 2011
Последна интеракција: Мај 22 2014, 20:08:37
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (141)
Освоени поени:0 (208)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (16)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (1.48)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

6% отклучени

(22/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Piotr Kidacki Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 27, Трка 10
Број на најавувања:499
Време поминато на ГПРО:166.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
42-76 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
41 A-98 34 0 0 0 0 0 13 0 R1 - Pipirelli $40.537.940 Испаднат
40 R-159 3 2 4 1 0 66 12 5.5 QF - Pipirelli $44.537.947 Промовиран
39 R-159 21 0 0 0 0 0 1 0 - - Pipirelli $17.385.026 Задржи група
38 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
37 R-238 9 0 1 0 0 18 14 1.29 R1 - Pipirelli $16.970.423 Задржи група
36 R-238 7 0 3 0 0 41 13 3.15 R1 - Pipirelli $25.227.433 Задржи група
35 R-238 23 0 0 0 0 0 11 0 R1 - Pipirelli $37.542.089 Задржи група
34 R-238 18 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 - Pipirelli $55.753.703 Задржи група
32-33 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
31 R-325 23 0 0 0 0 0 6 0 R1 - Pipirelli $8.914.761 Задржи група
30 A-50 30 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $-6.336.498 Испаднат
29 R-133 3 1 8 5 0 67 17 3.94 R2 2064 Pipirelli $12.286.772 Промовиран
28 R-133 23 0 0 0 0 2 10 0.2 R1 - Pipirelli $-2.595.067 Задржи група
27 R-133 18 0 0 0 0 3 7 0.43 - - Pipirelli $-3.890.053 Задржи група
26 R-201 26 0 0 0 0 0 4 0 R1 - Pipirelli $11.430.446 Задржи група
25 R-201 24 0 0 0 0 0 8 0 R1 - Pipirelli $-15.861.458 Задржи група