Профил на менаџерот: Imre Koszoru

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Imre Koszoru
Држава: Унгарија
Пол:Машко
Се приклучи:Фев 6, 2011
Последна интеракција: Јун 26 2016, 12:05:15
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (480)
Освоени поени:0 (736)
Победи:0 (16)
Подиуми:0 (57)
Пол-позиции:0 (15)
Најбрзи круга:0 (16)
Просечно поени/трка: - (1.53)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

21% отклучени

(73/356)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Imre Koszoru Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 24, Трка 1
Број на најавувања:2597
Време поминато на ГПРО:514.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во врска

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
53-75 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
52 A-56 28 0 0 0 0 0 10 0 R1 - Pipirelli $-14.290.347 Пензиониран
51 R-54 2 3 12 9 0 108 16 6.75 F - Pipirelli $22.137.768 Промовиран
50 R-54 7 0 1 0 0 52 17 3.06 QF 2142 Pipirelli $8.529.089 Задржи група
49 A-118 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $6.921.939 Испаднат
48 R-134 1 3 11 1 3 101 17 5.94 F 2135 Pipirelli $24.895.641 Промовиран
47 A-74 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 1943 Pipirelli $4.435.043 Испаднат
46 R-200 4 1 4 0 0 52 17 3.06 QF ? Pipirelli $17.075.366 Промовиран
45 A-36 30 0 0 0 0 0 17 0 R1 1820 Pipirelli $-19.794.704 Испаднат
44 A-36 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R2 1281 Pipirelli $1.491.869 Задржи група
43 A-36 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 1580 Pipirelli $10.843.714 Задржи група
42 A-36 19 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 990 Pipirelli $5.138.814 Задржи група
41 R-74 5 0 5 0 2 58 17 3.41 R2 2549 Pipirelli $28.324.486 Промовиран*
40 A-11 28 0 0 0 0 0 17 0 R2 1471 Pipirelli $-574.572 Испаднат
39 A-11 22 0 0 0 0 4 17 0.24 - 1351 Pipirelli $9.683.564 Задржи група
38 A-11 25 0 0 0 0 3 16 0.19 - - Pipirelli $10.804.212 Задржи група
37 R-338 4 2 6 4 1 68 17 4 F ? Pipirelli $38.971.410 Промовиран
36 A-23 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $1.808.400 Испаднат
35 A-23 21 0 0 0 0 4 17 0.24 R2 ? Pipirelli $10.477.470 Задржи група
34 A-23 17 0 0 0 0 10 16 0.62 R1 - Pipirelli $10.132.676 Задржи група
33 R-336 6 1 3 0 0 56 17 3.29 SF 1757 Pipirelli $8.352.646 Промовиран*
32 R-336 7 0 4 0 0 44 17 2.59 R1 1729 Pipirelli $-6.474.109 Задржи група
31 R-336 8 1 3 0 0 39 17 2.29 R1 1734 Pipirelli $6.321.553 Задржи група
30 A-54 20 0 0 0 1 5 17 0.29 R1 ? Pipirelli $-3.422.227 Испаднат
29 A-54 27 0 0 0 0 0 17 0 - ? Pipirelli $3.384.236 Задржи група
28 R-191 3 4 6 1 2 73 17 4.29 QF ? Pipirelli $27.803 Промовиран
27 R-191 13 0 0 0 0 13 15 0.87 R1 - Pipirelli $-8.850.595 Задржи група
26 R-191 11 1 2 0 6 23 17 1.35 QF ? Pipirelli $-8.525.677 Задржи група
25 R-191 18 0 0 0 0 4 16 0.25 SF - Pipirelli $-13.217.950 Задржи група
24 R-191 16 0 0 0 1 5 17 0.29 QF ? Pipirelli $3.320.141 Задржи група